Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Na Bazar.sk odteraz môžete platiť aj kartou!

27. 03. 2018

Zvýhodňovanie inzerátov nebolo nikdy tak pohodlné.

Platbu za doplnkové služby - teda topovanie a zvýraznenie - ste mohli doteraz realizovať len prostredníctvom SMS. Odteraz máte na výber z dvoch možností. Platiť môžete po novom už aj kartou. Pri aktivácii služby jednoducho stačí zvoliť, ktorý spôsob platby chcete využiť. Je to jednoduché a pohodlné.

Novinku sme zaviedli aj v oblasti platených kategórií inzercie - teda Auto a Reality. Aj tu však máte naďalej možnosť platiť prostredníctvom SMS. Je len na vás, ktorý spôsob si zvolíte.

Rovnako ako pri platbe SMS, aj pri platbe kartou sa vám spolu s aktiváciou služby topovania alebo zvýraznenia aktivuje aj jej predplatné. Deaktivovať ho môžete v časti Moje inzeráty v záložke Predplatené služby na www.bazar.sk. Pri platbe cez SMS sa bude deaktivácia aj naďalej vykonávať prostredníctvom SMS.

Platba kartou je oproti platbe cez SMS rozhodne pohodlnejšia. Stačí zadať niekoľko údajov a je to. Veľkou výhodou, ktorú so sebou naša novinka prináša, je aj to, že umožňuje využívať doplnkové služby tým, ktorí nevlastnia slovenské telefónne číslo.

 

Zdroj: Bazar.sk

Diskusia k článku: