Bazar.sk

Centrum riešenia problémov

Najčastejšie kladené otázky

Mená, kontaktné údaje ako číslo, email a IP adresu vám bohužiaľ z dôvodu ochrany osobných údajov poskytnúť nemôžeme. Predajcov pravidelne preverujeme a ak sa nahlásenie potvrdí, inzerciu okamžite pozastavíme. V prípade, že ste boli oklamaný, odporúčame vám obrátiť sa na Políciu SR, s ktorou pri poskytnutí dostupných údajov o predajcovi ochotne spolupracujeme.
Inzerenta nám okamžite nahláste. Budeme sa ho snažiť kontaktovať a požiadame o vyjadrenie k celej situácii. Ak by inzerent nereagoval, zablokujeme danému predajcovi celú inzerciu a jeho inzeráty zmažeme. Kontaktné údaje ako číslo, email a IP adresu vám bohužiaľ z dôvodu ochrany osobných údajov poskytnúť nemôžeme. Odporúčame vám obrátiť sa na Políciu SR, s ktorou pri poskytnutí dostupných údajov o predajcovi ochotne spolupracujeme.
Z našej strany bohužiaľ nedokážeme ovplyvniť serióznosť kupujúcich. Môžeme kupujúceho kontaktovať a prípadne mu zablokovať prístup na emailové kontaktovanie iných predajcov. Avšak z dôvodu ochrany osobných údajov nemôžeme jeho meno ani kontaktné údaje zverejniť na našej stránke.
Z našej strany bohužiaľ nedokážeme ovplyvniť serióznosť kupujúcich. Skúste si s kupujúcim vymeniť viacero emailov a požiadať o zaplatenie poštovného alebo tovaru vopred. Pokojne sa môžete odkázať na našu stránku s tým, že si vás môže overiť u našej Technickej podpory. V prípade, že by prišlo k problému, môže vás kupujúci nahlásiť.
Ak pýta predajca poštovné vopred, nemusí ísť o podvodníka. Mnohí predajcovia sa takto chránia pred kupujúcimi, ktorí tovar na dobierku nepreberú a predajca následne musí znášať náklady na vrátenie tovaru, čo činí niekoľko eur. Preto sa vždy spýtajte, či je možný aj osobný odber. Ak by predajca nesúhlasil, ihneď nám ho nahláste a my predajcu preveríme. V prípade overenia podvodu bude jeho inzercia pozastavená a inzeráty vymazané.
Pokiaľ si nie ste istý, či je daný predajca dôveryhodný, spýtajte sa na osobný odber tovaru a či je možné si ho pred kúpou pozrieť. Spravte tak, aj keď ste z ďaleka, ide iba o overenie, či bude predajca súhlasiť. Ak bude súhlasiť, nemal by byť s predajcom problém. Ak by predajca nesúhlasil, ihneď nám ho nahláste a my predajcu preveríme. V prípade overenia podvodu bude jeho inzercia pozastavená a inzeráty vymazané.
Aktuálny počet prístupov zo zariadení s operačným systémom Windows Mobile je veľmi nízky a z tohto dôvodu sme zatiaľ nepristúpili ku kroku spustiť natívnu aplikáciu. Veríme, že mobilná verzia stránky Bazar.sk je plnohodnotnou náhradou aplikácie.
Stačí ak potiahnete prstom inzerát doľava, zobrazia sa vám možnosti. Tam môžete zobraziť históriu inzerátu a tiež ho vyradiť zo sledovania.
Ak vám v aplikácii čokoľvek nefunguje, skúste ju najskôr odinštalovať a opätovne nainštalovať. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.
V prípade porušenia Podmienok inzercie je Prevádzkovateľ oprávnený zmazať takýto inzerát aj v prípade využitia niektorej z doplnkových služieb (topovanie, zvýraznenie). Zaplatený poplatok sa v takomto prípade nevracia, ale započítava sa ako zmluvná pokuta (takýmto zápočtom sa zmluvná pokuta považuje za uhradenú).
1 2 3 4 5 >>
Strana 1 z 5