Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Centrum riešenia problémov

Pre predajcov

V prípade porušenia Podmienok inzercie je Prevádzkovateľ oprávnený zmazať takýto inzerát aj v prípade využitia niektorej z doplnkových služieb (topovanie, zvýraznenie). Zaplatený poplatok sa v takomto prípade nevracia, ale započítava sa ako zmluvná pokuta (takýmto zápočtom sa zmluvná pokuta považuje za uhradenú).
Kompletný zoznam zakáznej inzercie nájdete v Podmienkach inzercie v sekcii VIII. 6. a 7.
Kompletné podmienky inzercie nájdete na https://s.aimg.sk/unitedclassifieds/css/data/bazar.pdf?v1.2.
Inzercia je bezplatná vo všetkých kategóriách okrem kategórií Služby, Reality a Auto (ak predávate viac ako 2 autá naraz). Cena inzercie na 3 mesiace v kat. Služby je 1,50€, Reality 5,90€ a Auto 2€.
Ak nie je možné na pevnej linke prijímať SMS správy, nie je možné pevnú linku overiť. Použite na overenie číslo mobilného operátora.
Kupón je zasielaný automaticky do 24 hodín a je viazaný na tel. číslo, ktoré ste uviedli našej operátorke. Ak vám ani po uvedenom čase kupón nebol doručený, napíšte nám vaše tel. číslo na kontakt@bazar.sk a situáciu preveríme.
V mojich inzerátoch kliknite na Použiť kupón a vložte kupón. Každý kupón je viazaný na konkrétne tel. číslo, ktoré ste nám uviedli a môže byť použitý iba 1 krát.
Pri prihlásení kliknite na Obnova hesla. Ak sa vám aj napriek obnove hesla nedarí prihlásiť, kontaktuje podporu Azetu na kontakt@azet.sk.
Ak vám nové heslo ani po žiadosti nebolo zaslané, pošlite nám ID inzerátu a kontakty uvedené v inzeráte, inzerát vymažeme za vás.
Zaregistrujte sa a pri prvom pridaní inzerátu zvoľte firemné konto. Následne vyplňte všetky potrebné údaje podľa obchodného registra. Ak ste už registrovaný a chcete zmeniť typ konta, kontaktujte nás emailom.
1 2 3
Strana 1 z 3