Bazar.sk

Vizitka inzerenta

trabxi

Registrovaný: 27. 03. 2015

trabxi - hodnotenia

Hodnotenia staršie ako mesiac
Negatívne
CD síce len za jedno euro, no strašne preskakovalo! Putovalo hneď do koša! Som sklamaná! Takže kúpu rozhodne neodporúčam!!!!!
L S, 15. 1. 2023
trabxi, 16. 1. 2023
Dobrý deň, maximálne som sa pobavil na tomto hodnotení. Závisť je hrozná vlastnosť, viac k tomu neviem dodať. Najprv treba reálne niečo kúpiť a potom hodnotiť. Prajem vám všetko dobré :-)
Pozitívne
predajcu odporucujem.cd v perfektnom stave..
B*****, 31. 10. 2018
Pozitívne
CD - v poriadku a aj pekne zabalené. :-) Maximálna spokojnosť. Predávajúceho určite odporúčam. :-)
M******** R*********, 31. 8. 2018
Pozitívne
Chtěl bych poděkovat panu Prodejci za zaslané zboží. Překvapila mě prvotřídní kvalita zboží. To ani v normálním obchodě se málokdy setkám s takovouto vysokou kvalitou. Když jsem svůj balíček rozbalil a prohlédl si zboží, tak první slovo, které jsem ze sebe dostal bylo WAUUU… Absolutně dokonalé. Myslím, že jsem našel svého prodejce hudby! Výborná komunikace, bezkonkurenční ceny a vysoká kvalita nabízeného zboží je výbornou živnou půdou pro další spolupráci s tímto Prodejcem s velkým P. Velmi Vám DĚKUJI! Absolutní spokojenost z mé strany.
c*********, 31. 8. 2018
Pozitívne
Tu už sa asi nedá nič vyzdvihnúť... Naj predajca!!!
F******** K******, 20. 8. 2018
Pozitívne
100 % spokojnosť.,Odporúčam predajcu,je ústretový,spolahlivý, ochotný vyjsť vústrety kupujúcemu.Dávam ho za vzor tu ostatným predajcom..ktorí sú opakom.Oceňujem veľký výber dobrej hudby ktorú tento predajca ponúka.CD mi prišli krásne zabalené,sú ako nové, a veľmi ma potešil darček navyše.ĎAKUJEM !!! cenim si.
M******, 7. 8. 2018
Pozitívne
Nakupujem u Trabxi-ho viac ako dva roky, vždy som bol veľmi spokojný. Plánujem v nakupovaní pokračovať.
d****, 27. 7. 2018
Pozitívne
Pánovi Richardovi chcem poďakovať za skvelú spoluprácu. Objednané cédečka boli v bezchýbnom stave. Ako to tu už bolo spomenuté p. Richard je ozaj seriózny predajca. Teším sa s nim na dalšiu spoluprácu.
P**** P******, 26. 3. 2018
Pozitívne
TOP PREDAJCA akých je dnes už málo. Ďakujem za doterajšie obchody ktoré prebehli vždy na 100% a teším sa na ďalšie :)
P**** K***** , 13. 2. 2018
Pozitívne
Ak váhate, či niečo kúpiť, tak nečakajte :) Jeden z mála predajcov, ktorý jedná čestne a čo ponúka, to aj dostanete - nielen prijateľné ceny, ale aj kvalita.
P****, 9. 12. 2017
Pozitívne
Pán Richard je "PÁN PREDAJCA" a ja som od neho zakúpil už veľké množstvo CD, vždy dodrží čo sľúbi, so stavom CD neklame, kiež by boli všetci predajcovia ako on. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a môžem len vrelo odporučiť !!!
J** Š******, 3. 2. 2016
Pozitívne
obrovská spokojnosť z mojej strany, vysoká kvalita CD- bez jedinej chybičky, super ceny a ochota, skvelá komunikácia, dostala som dokonca aj darček :) určite neváhajte, budete spokojní, na 1*!
Z*****, 22. 1. 2016
Pozitívne
Ja som od tohto človeka kúpil aspon 100 cédečiek a som veľmi spokojný.Velmi dobré ceny a vysoká kvalita-spokojný zákazník!Vrele odporúčam naozaj!!!!!
d***** , 8. 1. 2016
Pozitívne
Veľká spokojnosť (komunikácia, kvalita tovaru, zabalenie tovaru). Môžem len odporúčať. :-) Palec hore!
M****, 29. 12. 2015
Pozitívne
Vsetko na jednotku!!! :-D Odporucam!
R*****, 9. 10. 2015
Pozitívne
Momentálne a dlhodobo najlepšia ponuka a ceny! Od trabxi-ho objednávam niečo cez polroka a ďakujem aj za ústretové jednanie. :-)
D*****, 9. 10. 2015
Pozitívne
Korektný inzerent, ktorý nerobí zbytočné drahoty okolo predaja. Naozaj čo ponúka, to dostanete. SUPER! :))))
M*****, 6. 6. 2015
Pozitívne
Predajcu možem len odporučiť, top prístup , fajn CD za skvelé ceny.
J**** F**********, 26. 5. 2015
Pozitívne
Od trabxiho som nakúpil niekoľko CD a ďalším zýujemcom ho môžem iba odporučiť – tovar za "susedské" ceny bol nielenže v bezchybnom stave, ale dostal som aj 2 bonusy navyše a komunikácia, od začiatku až po koniec obchodu, na jednotku!
a********, 22. 5. 2015

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.