Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

SRSO

Registrovaný: 16. 03. 2017

Nehodnotený

Telefón:
… Zobraziť

Lokalita: Poprad

SRSO - inzeráty

Inzeráty (31) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 30 z celkom 31
Držiak na hruď GoPro - chest strap

Držiak na hruď GoPro - chest strap

Predám držiak na hruď vhodný pre kamery GoPro. Toto príslušenstvo môžete používať pri športových aktivitách ako sú lyžovanie, byciklovanie, vodné športy jednoducho vtedy, keď nemôžete držat kameru rukách a venovať sa natáčaniu.
Poprad
10 €
Upínacie čeľuste GoPro HERO

Upínacie čeľuste GoPro HERO

Predám nové upínacie čeľuste kompatibilné so všetkými športovými kamerami. Kameru je možné pripojiť k svorke alebo k ohybáciemu "krku". Tieto silné čeľuste pripevníte kdekoľvek.
Poprad
15 €
Potápačske okuliare pre kamery GoPro Hero

Potápačske okuliare pre kamery GoPro Hero

Predám špeciálne potápačske okuliare, na ktoré je možné pripevniť kameru GoPro. Natočte si skvéle momenty pri potápaní na letnej dovolenke :) Puzdro ako darček k objednávke. Balenie obsahuje: 1x Okuliare 1x Puzdro
Poprad
25 €
Head strap - Čelovka GoPro

Head strap - Čelovka GoPro

S týmto držiakom natočíte akciu vašimi očami! Vtiahnu tak do deja bez problému kohokoľvek. Táto čelenka je skvelá na cesty aj denné použitie, je skladná, ľahká a pohodlná na nosenie. Ideálny pre všetky aktivity, kde nechcete použiť helmu. Obsah balenia: 1x čelovka
Poprad
9 €
Postroj pre psa  GOPRO HERO

Postroj pre psa GOPRO HERO

Predám nastaviteľný postroj pre psa, ktorý pasuje na kamery GOPRO. Postroj sa dá nastaviť na rôzne veľkosti a je vhodný už od najmenších (cca od 7kg) psov až po väčšie plemená. Natočte si pomocou tohto držiaka pohľad vášho psa ako vidí svet on :)
Poprad
12 €
Selfietyčka - Monopod

Selfietyčka - Monopod

Predám teleskopickú tyčku pre športové kamery GoPro a iné. Tyčka má dlžku od 19cm do 49cm, eľná pomocou twist zámkou. Svojimi rozmermi je vhodná na cestovanie bez toho aby Vám prekážalo jej nosenie. Ideálna na selfie fotky, videá, alebo pri športových aktivitách.
Poprad
15 €
Multifunkčné fresbee pre kamery GoPro a iné

Multifunkčné fresbee pre kamery GoPro a iné

Pomocou tejto skvelej hračky pre športové kamery, môžete si hádzať fresbee a mať kameru pripevnenú k nemu, pláva na hladine, môžete sa hrať s vaším psom alebo je na Vás aké rôzne využitia s ním vymyslíte.
Poprad
10 €
GOPRO HERO 7,6,5,4, 3, 3+ Ochranne púzdro

GOPRO HERO 7,6,5,4, 3, 3+ Ochranne púzdro

Predám nové ochranné púzdro na GoPro kameru, Púzdro je vodeodolné a svojimi rozmermi ho môžete brávať na natáčanie svojich akčnýh scén :) a zároveň Vám ochráni Vašu kameru pred nežiadúcimi vplyvmi.
Poprad
20 €
BRLS Suction Cup - BRLS Prísavný držiak hlinik

BRLS Suction Cup - BRLS Prísavný držiak h...

BRLS držiak ma stabilný 3-bodový upevňovací systém, ktorý poskytuje výbornú priľnavosť a rovnomerne distribuuje silu v troch bodoch. BRLS prísavka funguje na väčšine povrchoch, ako sú sklo, plasty, kovy a iné hladké plochy. Svojím vyhotovením je použiteľný aj na zakrivených povrchoch. Využitie ...
Poprad
14 €
Timelapse časovač pre športové kamery GoPro a iné

Timelapse časovač pre športové kamery GoPro a...

Pomocou tejto šikovnej vecičky môžete vytvoriť skvelé časozberné videá 90 ° (15 minút), 180 °(30 minút), 270 °(45 minút), 360 °(60 minút). Vhodné pre všetky športové kamery ako xiaomi, Sjcam, Sony,Lamax a aj mobily. Balenie obsahuje: 1x časovač 1x tripod adapté...
Poprad
28 €
Vodotesné púzdro pre kameru GoPro Hero 7,6,5  60m

Vodotesné púzdro pre kameru GoPro Hero 7,6,5 ...

GoPro Hero 5 je už sama o sebe vodotesná do 10m. S týmto púzdrom získate istotu vodotenosti do 60m a ochranu pred nežiadúcimi vplyvmi ako piesok, kamienky. Obraz je rovnako ostrý a kvalitný vďaka použtiu plochého skla. Balenie obsahuje štandartné dvierka a dvierka, cez ktoré možno ovládať zadnú obra...
Poprad
25 €
Plavák do vody - otvárateľný GoPro

Plavák do vody - otvárateľný GoPro

Predám plavák, ktorý svojim vyhotovením slúži k nadnášaniu kamery GoPro vo vode a bráni tak jej potopeniu respektíve strate vo vode. Plavák má pogumovanú rukoväť a dobre sa drží. Ideálne príslušenstvo pre každého, kto chce natáčať vo vode napríklad na takej dovolenke pri mori.
Poprad
10 €
Selfie tyč Gopro 93cm

Selfie tyč Gopro 93cm

Predám novú selfie tyč s dĺžkou od 30 až do 93,5cm. Na tyč je možné upevniť aj mobilný telefón. Tyčka je s logom GoPro.
Poprad
20 €
Monopod 3 Way držiak pre GoPro a iné.

Monopod 3 Way držiak pre GoPro a iné.

Predám nový nepoužitý Monopod 3 Way univerzálny držiak. Držiak je možné použit na tri spôsoby: Ako uchopenie športovej kamery predlžovacie rameno alebo statív. Skladacie rameno je ideálne pre zachytávanie rôznych uhlov a fotografie, umožňuje urobiť si obľúbene selfie bez toho aby bolo vidno dr...
Poprad
14 €
Silikonový ochranný obal GoPro HERO 5,6,7

Silikonový ochranný obal GoPro HERO 5,6,7

Silikonový ochranný obal GoPro HERO 5,6,7 s ramcekom - 14.1. - 07:06 Predám nový silikonový obal na kameru GoPro Hero 5. Obal jednoducho na kameru s rámčekom navlečiete a ochráni ju pred nechceným poškodením.
Poprad
4 €
Vodotesné púzdro pre kameru GoPro Hero 8 60m

Vodotesné púzdro pre kameru GoPro Hero 8 60m

Predám vodotesné púzdro pre kameru GOPRO HERO8. Púzdro ochráni Vašu kameru morskou vodou, pieskom. Obsah balenia: 1. 1x Vodotesné púzdro pre GoPro HERO 8 black 2. 1x základńy držiak 3. 1x uťahovacia skrutka Filtre do mora na objektív ako darček.
Poprad
25 €
  • Strana 1 z 2
  • 1
  • 2