Bazar.sk

Vizitka inzerenta

katkabazar

Registrovaný: 28. 07. 2018

Lokalita: Nitra

katkabazar - inzeráty

1 - 30 z celkom 547
Villeroy Boch - Vianočná dóza Winter Bakery

Villeroy Boch - Vianočná dóza Winter Bakery

Mám na predaj otváraciu Vianočnú porcelánovú dózu stromček Villeroy Boch Winter Bakery. Materiál : prémiový porcelán. Dóza je staršia limitovaná kolekcia, ktorá sa už nevyrába. Vitrínový stav, bola len na ozdobu. Je dlhá 20 cm a vysoká 6,5 cm. Poštovné a balné je 4 eur platba vopred na účet. Balík p...
Nitra
116 €
Rámik - Letná dovolenka.

Rámik - Letná dovolenka.

Mám na predaj rámik - Letná dovolenka. Rámik má nožičku na opretie a dá sa aj zavesiť. Veľkosť je 18 cm x 12,5 cm. Predná strana rámika sklo. Poštovné a balné je 3,50 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber.
Nitra
17 €
Rámik - Vianoce

Rámik - Vianoce

Mám na predaj rámik Vianoce. Rámik má nožičku na opretie a dá sa aj zavesiť. Veľkosť je 12 cm x 12 cm. Predná strana rámika - sklo. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber.
Nitra
14 €
Rámik - Home office

Rámik - Home office

Mám na predaj rámik - Home office. Rámik má nožičku na opretie a dá sa aj zavesiť. Veľkosť je 12 cm x 12 cm. Predná strana sklo. Cena je 17 eur. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber.
Nitra
17 €
Sandále na platforme Scholl - veľkosť 39

Sandále na platforme Scholl - veľkosť 39

Mám na predaj letné topánky, sandále na platforme značky Scholl. Veľkosť 39, farba čierna. Pravá koža. Okrasné šnúrky z kože na zaviazanie o nohu. Komu sa to nepáči, dajú sa dať preč. Výška podpätku 10 cm. Označenie veľkosti je vo vnútri topánky na boku. Podrážka protišmyková. Poštovné a balné je 4 ...
Nitra
19 €
Green Gate čajník

Green Gate čajník

Mám na predaj nový porcelánový čajník značky Green Gate. Materiál - porcelán. Objem : 1 liter. Z každej strany čajníka sú Vintage kvety. Poštovné a balné je 4 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber. Osobný odber by bol najlepší. Balík posielam ako POZOR SKLO.
Nitra
76 €
Villeroy Boch - podnos Petite Fleur

Villeroy Boch - podnos Petite Fleur

Mám na predaj plastový podnos Villeroy Boch Petite Fleur. Tento podnos je staršia limitovaná kolekcia, ktorá sa už nevyrába. Poštovné a balné je 4 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber. Osobný odber by bol najlepší.
Nitra
59 €
Rámik - Vrabec v hrsti

Rámik - Vrabec v hrsti

Mám na predaj rámik - Vrabec v hrsti. Rámik má nožičku na opretie a dá sa aj zavesiť. Veľkosť je 22,5 cm x 17,5 cm. Poštovné a balné je 3,50 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber.
Nitra
9,50 €
Villeroy Boch - porcelánová dóza

Villeroy Boch - porcelánová dóza

Mám na predaj porcelánovú Veľkonočnú dózu sliepočky a kohútika Villeroy Boch. Porcelánová dóza je zo staršej limitovanej kolekcie, ktorá sa už nevyrába. Materiál : porcelán. Dóza bola len na ozdobu vo vitríne. Ako nová. Rozmer : výška až po kohúta je 13 cm, priemer je 11 cm. Poštovné a balné je 4 eu...
Nitra
140 €
Vázička medvedíkovia v lese - kov, objem 300 ml

Vázička medvedíkovia v lese - kov, objem ...

Mám na predaj vázičku na ozdobu. Materiál : kov. Motív roztomilých medvedíkov, ktorí sa vydali táboriť. Z každej strany je obrázok. Objem 300 ml, výška je 12 cm a priemer otvoru je 3,5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4 €
Mikina - veľkosť L

Mikina - veľkosť L

Mám na predaj mikinu, sveter. Farba mikiny je tmavo modrá. Cvoky na zapínanie. Dlhá je, meraná od zadu 65 cm. Rukáv je dlhý 64,5 cm. Zapnutá bunda : veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 56 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4 €
Riflová bunda - C&A

Riflová bunda - C&A

Mám na predaj detskú riflovú bundu. Značka C&A. ROZMER : dlhá je, meraná od zadu až dole 40 cm. Zapnutá bunda, meraná od jednej pazuchy po druhú je široká 38 cm. Riflová bunda je málo nosená po jednom dieťati. Je ako nová. Poštovné a balné je 3,60 eur platba vopred na účet.
Nitra
7 €
Sety šperkov, náramok - Alan. K. Millefiori

Sety šperkov, náramok - Alan. K. Millefio...

Mám na predaj nový náramok, náušnice a prívesok - Alan. K. Millefiori. Náramok je strieborný a má aj ródiové pokovovanie, to robí lesklý povrch a odolnosť voči poškriabaniu. Náramok je dlhý 19 cm. Alan K. - každý kus skla Murano prichádza s pečaťou pravosti. Náramok je vyrobený zo sklenených...
Nitra
120 €
Chlapčenské tričko Stitch Soul, veľkosť L

Chlapčenské tričko Stitch Soul, veľkosť L

Mám na predaj pánske alebo chlapčenské tričko. Značka Stitch Soul. Veľkosť L. Presný rozmer od jednej pazuchy po druhú je 50 cm. Dlhé je 64,5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
3 €
Pánska, chlapčenská modrá košeľa TCM, veľkosť 40,

Pánska, chlapčenská modrá košeľa TCM, veľkosť...

Mám na predaj pánsku alebo chlapčenskú košeľu. Značka TCM. Veľkosť 39 / 40 je písané na štítku. Pre istotu som vám ju zmerala. Veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 55 cm. Dlhá je 74 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
3 €
Obraz Margaréty

Obraz Margaréty

Mám na predaj vidiecky obraz margaréty. Rám je celý z dreva. Obrázky kvetiniek - kvalitná potlač, sú pod sklom. Pasparta pekne zvýraznila samotný obrázok. Veľkosť : výška 53 cm, šírka 53 cm. Poštovné a balné je 6 eur platba vopred na účet. Posielam ako krehký balík - Pozor sklo. Je možný oso...
Nitra
55 €
Mikina - veľkosť L

Mikina - veľkosť L

Mám na predaj mikinu, sveter. Nosená po jednom dieťati. Farba mikiny - tmavo modrá. Cvoky na zapínanie. Dlhá je, meraná od zadu 65 cm. Rukáv je dlhý 64,5 cm. Zapnutá bunda - veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 56 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4,50 €
Vianočná reťaz na stromček - sada 3 kusy

Vianočná reťaz na stromček - sada 3 kusy

Mám na predaj novú vianočnú červenú reťaz na vianočný stromček. Cena 4,50 eur je za sadu 3 kusy. Materiál - plast. Veľkosť : jedna je dlhá 480 cm, druhá je dlhá 260 cm a tretia je dlhá 210 cm. Predáva sa len celá sada. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4,50 €
Vianočný zvonček

Vianočný zvonček

Vianočný zvonček je vysoký 14 cm. Poštovné a balné je 3,50 eur platba vopred na účet.
Nitra
2,50 €
Peňaženka dámska

Peňaženka dámska

Mám na predaj peňaženku. Veľkosť je 19,5 cm x 10 cm. Zatváranie zips. Farba - tmavomodrá. Vnútro má viaceré priehradky na peniaze a aj na platobné karty. Mince majú priehradku na zips. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4,50 €
Detské tričko chlapec a skejtbord, značka C&A

Detské tričko chlapec a skejtbord, značka C&a...

Mám na predaj detské tričko nosené po jednom dieťati. Značka C&A. Tričko som zmerala. Dlhé je 54,5 cm a široké od jednej pazuchy po druhú je 38,5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
3 €
Mikina SND, značka C&A, veĺkosť 134 / 140

Mikina SND, značka C&A, veĺkosť 134 / 140

Mám na predaj detskú bundu, mikinu nosenú po jednom dieťati. Veľkosť 134 / 140. Značka C&A. Bundu som zmerala. Dlhá je 55 cm. Široká od jednej pazuchy po druhú je 41 cm, rukáv dlhý 49 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4 €
Tričko Teletubbies - dlhý rukáv, značka C&A

Tričko Teletubbies - dlhý rukáv, značka C...

Mám na predaj detské tričko nosené po jednom dieťati. Značka C&A. Tričko som zmerala. Dlhé je 44 cm a široké od jednej pazuchy po druhú je 44 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
3 €
Green Gate - Vianočný hrnček

Green Gate - Vianočný hrnček

Mám na predaj porcelánový vianočný hrnček zvieratká dánskej značky Green Gate. Objem je 200 ml. Výška hrnčeka je 11 cm a priemer hrnčeka je 8 cm. Hrnček má z každej strany iný obrázok. Poštovné a balné je 4 eur platba vopred na účet. Je možný aj osobný odber.
Nitra
14 €
Green Gate váza

Green Gate váza

Mám na predaj Green Gate vázu. Materiál - porcelán. Dánska značka Green Gate. Farba - bledoružová. Je to staršia kolekcia, ktorá sa už nevyrába. Váza je vysoká 11 cm a priemer otvoru je 7,5 cm. Váza bola len na ozdobu vo vitríne.Poštovné a balné je 4 eur platba vopred na účet. Je možný aj o...
Nitra
42 €
Detské tričko DWD - veľkosť 146 /152, C&A

Detské tričko DWD - veľkosť 146 /152, C&a...

Mám na predaj detské tričko. Veľkosť 146 /152. Značka C&A. Je nosené po jednom dieťati. Veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 41 cm. Dlhé je 57 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
3 €
Detské tričko dlhý rukáv, C&A, veľkosť 134 / 140

Detské tričko dlhý rukáv, C&A, veľkosť 13...

Mám na predaj detské tričko. Veľkosť 134 / 140. Značka C&A. Je nosené po jednom dieťati. Veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 41 cm. Dlhé je 55 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4 €
Detský sveter - veľkosť 134 /140, značka C&A

Detský sveter - veľkosť 134 /140, značka ...

Mám na predaj detský sveter. Veľkosť 134 / 140. Značka C&A. Je nosený po jednom dieťati. Veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 38 cm. Dlhý je 47,5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
2,50 €
Pánske, chlapčenské tričko - Redway, veľkosť M

Pánske, chlapčenské tričko - Redway, veľk...

Mám na predaj nové pánske, chlapčenské tričko. Veľkosť M. Značka - Redway. Veľkosť : M. Rozmer - dlhé je 62,5 cm. Veľkosť od jednej pazuchy po druhú je 48 cm. Materiál : 90 percent bavlna - cotton, 5 percent - lycra. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
4,50 €