Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

katkabazar

Registrovaný: 28. 07. 2018

Lokalita: Nitra

katkabazar - inzeráty

1 - 30 z celkom 299
Brošňa , odznak anjel - veľkosť 56 mm

Brošňa , odznak anjel - veľkosť 56 mm

Brošňa, odznak je veľký 56 mm a má kovový zatvárací špendlík zozadu. Odznak sa mi trošku zle fotil. Na fotke je aj brošňa domček a brošňa nevesta a ženích. Tiež sú na predaj. Poštovné a balné je 2,50 eur platba vopred na účet.
Nitra
4 €
Brošňa, odznak nevesta a ženích

Brošňa, odznak nevesta a ženích

Brošňa je veľká 56 mm a má kovový zatvárací špendlík zozadu. Darček pre nevestu a ženícha. Odznak sa mi trošku zle fotil. Na fotke je aj brošňa anjela a brošňa domček. Tiež sú na predaj. Poštovné a balné je 2,50 eur platba vopred na účet.
Nitra
4 €
Zrkadielko do kabelky

Zrkadielko do kabelky

Malé zrkadielko do vašej kabelky, kozmetickej taštičky. Veľkosť : 56 mm. Predná strana obrázok, zadná strana zrkadlo. Poštovné a balné je 2,50 eur platba vopred na účet.
Nitra
4,50 €
Letná oranžová kabelka - bambus držadlá

Letná oranžová kabelka - bambus držadlá

Kabelka do ruky s bambusovými držadlami. Je podšitá bavlnenou látkou. Zatvára sa na magnetický gombík. Vo vnútri kabelky je malé vrecko, ktoré má zapínanie na zips. Veľkosť : textilná časť : výška 28 cm, šírka 34 cm, priemer rukoväte - 18 cm. Poštovné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
11 €
Detská košieľka na krst, veľkosť 52

Detská košieľka na krst, veľkosť 52

Mám na predaj detskú košieľku na krst. Na košieľke je vyšívaný anjelik. Veľkosť 52. Má šnúrky na zaväzovanie. Materiál : 100 percent bavlna, Made in Slovakia. Poštovné a balné je 2,50 eur platba vopred na účet.
Nitra
8,50 €
Dámske lodičky - Scholl, veľkosť 38

Dámske lodičky - Scholl, veľkosť 38

Mám na predaj topánky značky : Scholl. Veľkosť 38. Tmavo zelená farba. Výška podpätku je 8 cm. Pravá koža. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
77 €
Ježko a jablko - dekorácia

Ježko a jablko - dekorácia

Mám na predaj ježka. Nožičky má z dreva. Materiál - 100 percent bavlna. Ježko je dlhý 16 cm a vysoký z dola po jablko 14 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
11 €
Dubová čalúnená stolička

Dubová čalúnená stolička

Mám na predaj používanú stoličku - kreslo. Nohy dub masív, pohodlný sedák. Stolička má vypadnutú jednu nohu. Nakoľko nie sme doma zruční to opraviť, tak stoličku predávam. Bolo by ju škoda vyhodiť, niekto šikovný si to isto opraví. Stolička má pohodlný sedák, ktorý sa dobre prispôsobí vášmu poho...
Nitra
20 €
Zlatý prsteň s diamantom, karat 0,10 - veľ. 58

Zlatý prsteň s diamantom, karat 0,10 - ve...

Mám na predaj zlatý prsteň 585 s diamantom - karat 0,10 - biely. Prsteň je certifikovaný, mám k nemu Schmuck-Pass - Klenotnícky pas pravosti a aj doklad o kúpe - blok. Prsteň bol kupovaný - Sheron Klenotníctvo v roku 1997. Prsteň sa ale vôbec nenosil, ani len raz nakoľko nesa...
Nitra
327 €
Rámik žltý kvet, veľkosť 17,5 cm x 17,5 cm.

Rámik žltý kvet, veľkosť 17,5 cm x 17,5 cm.

Obrázok žltý kvet je v ráme z dreva. Obrázok má nožičku na opretie. Veľkosť : 17,5 x 17,5 cm. Mám na predaj dva kusy. Cena je za jeden kus. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
5 €
Ružové zrkadlo z dreva

Ružové zrkadlo z dreva

Mám na predaj zrkadlo z dreva. Veľkosť : 26 cm x 26 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred. Balík posielam ako pozor sklo.
Nitra
5 €
Rámik kvet mak - 13,5 cm x 18,5 cm

Rámik kvet mak - 13,5 cm x 18,5 cm

Zelený rámik je z plastu. Obrázok mak je pod sklom. Rámik má nožičku na opretie. Veľkosť : 13,5 cm x 18,5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet. Posielam ako pozor sklo.
Nitra
7 €
Vintage rámik dievčatko

Vintage rámik dievčatko

Nový Vintage rámik dievčatko je v ráme z dreva. Obrázok sa dá zavesiť alebo oprieť. Obrázok má jemné farby. Veľkosť : 18,7 cm x 13,7 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
8 €
Dámske šaty čierne - veľkosť 40

Dámske šaty čierne - veľkosť 40

Mám na predaj šaty - veľkosť 40. Materiál - 70 percent viskóza, 30 percent polyester. Môžete ich nosiť s opaskom alebo bez. Opasok je z rovnakej látky. Šaty sú padavé a dobre vyzerajú na postave. Sú podšité rovnakou látkou. Šaty sú dlhé - merané zhora zo zadu úplne dole 122 cm. Poštovné...
Nitra
10 €
Hviezda z dreva na vianočný stromček

Hviezda z dreva na vianočný stromček

Vianočná hviezda na vianočný stromček z dreva. Materiál drevo - preglejka. Prírodný neupravovaný povrch. Ak chcete tak si hviezdu môžete vyfarbiť, alebo si ju necháte takú prírodnú. Veľkosť samotnej hviezdy je výška 20 cm, šírka 20 cm, noha je dlhá 16,5 cm. Hviezda sa dáva hore na vrch stromčeka...
Nitra
7 €
Kartónové vidiecke štítky - sada19 kusov

Kartónové vidiecke štítky - sada19 kusov

Vidiecke štítky na vašu tvorbu. Materiál - pevný kartón, predná strana lesklá laminácia. Cena je za 19 kusov, presne ako na fotke. Veľkosť : 5 cm x 5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred.
Nitra
5 €
Vintage papier na tvorenie - sada 11 kusov

Vintage papier na tvorenie - sada 11 kuso...

Sada kvalitných Vintage romantických papierov na vaše tvorenie. Papiere neobsahuje kyselinu, čiže sú odolnejší proti rozkladu a zažltnutiu. (majú archivačnú kvalitu). Cena je za 11 kusov. Veľkosť : 20 x 20 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred.
Nitra
5 €
Obrus ruže Green Gate

Obrus ruže Green Gate

Mám na predaj nový romantický Vintage obrus. Má jemné ružové kvietky. Materiál - bavlna. Obrus je ozdobený čipkou. Veľkosť je 45 cm x 44,5 cm. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
12 €
Miska v tvare kvetu - keramika,

Miska v tvare kvetu - keramika,

Nová miska kvetinka - keramika. Môžete ju použiť na vaše drobnosti ako prstene, šperky, kľúče. Alebo ako svietnik na čajovú sviečku. Veľkosť : priemer kvetu je 12,5 cm. Nakoľko už mám doma viac keramiky od pani keramikárky, ktorá tieto misky vyrába, tak nové misky predávam. Na predaj mám dve. Ce...
Nitra
12 €
Cínový kôň, figúrka

Cínový kôň, figúrka

Mám na predaj cínového koňa. Ručná práca, maľované s veľkými detailmi. Nie je to hračka, ale figúrka pre zberateľa. Výška je 6,5 cm a dĺžka je 8 cm. Presné vyobrazenie koňa, ktorý v tej určitej historickej dobe bol. Kupované to bolo na Malte. Mám na predaj aj cínového rytiera. Tiež ručná práca, maľo...
Nitra
96 €
Drevené pláty - sada 148 kusov

Drevené pláty - sada 148 kusov

Drevené pláty okrúhle narezané z dreva. Cena je za sadu 148 kusov presne ako na fotke. Sú úplne natur. Neopracované. Len narezané. Môžete ich použiť na tvorenie ako maľovanie, vypaľovanie, decoupage, vence, na výrobu ozdôb. Veľkosť : Mix - priemer 8 cm, 7,5 cm, 7 cm, 6 cm, 6,5 cm, 5,5 cm. Poštov...
Nitra
33 €
Čo rozprávali evanjelisti - Zenon Kosidowski,kniha

Čo rozprávali evanjelisti - Zenon Kosidow...

Mám na predaj knihu Čo rozprávali evanjelisti. Autor Zenon Kosidowski. Populárno - vedecký výklad Nového zákona. Z obsahu : Jeden spomedzi miliónov otrokov, O evanjeliách a ich údajných autoroch, Skutky apoštolov a listy nového zákona. Tvrdá väzba, veľkosť knihy 24,5 x 17 cm, 326 strán, 16 prílo...
Nitra
8 €
Čo rozprávali proroci - Zenon Kosidowski, kniha

Čo rozprávali proroci - Zenon Kosidowski,...

Mám na predaj knihu - Čo rozprávali proroci. Autor Zenon Kosidowski. Tvrdá väzba, veľkosť knihy 24,5 x 17 cm, 309 strán. Poštovné a balné je 3,50 eur platba vopred na účet. Mám na predaj aj knihu - Čo rozprávali evanjelisti, Zenon Kosidowski. Je na fotke. Cena je rovnaká.
Nitra
8,50 €