Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Miondr s.r.o.

Registrovaný: 08. 09. 2019

Miondr s.r.o. - hodnotenia

Hodnotenia staršie ako mesiac
Pozitívne
Spokojnosť. Predávajúci super - komunikácia, ochota vysvetliť všetko. Skúsenosti s rádiom (na začiatku trošku negatívne ale po vyriešení pozitívne): Druhá strana pri telefonovaní ma počula slabšie (musel som dosť kričať), ale vyriešil som to nastavením MIC Bot v servisnom menu rádia - teraz môžem šepkať a je ma počuť. Apka AGAMA je super, len je potrebné zo stránky vývojára stiahnuť mini app, ktoré urobia to, že sa zobrazia aplikácie, ako rádio v AGAME - údajne nie všetky rádia to takto majú. Na mojom AGAMA nenašla rádio, bluetooth a pod. - po inštalácií app zo stránky vývojára AGAMA našla všetko. Takže plná spokojnosť.
M***** Š****, 24. 8. 2020
Pozitívne
Nad mierou spokojny rýchle dodanie super jednanie odporúčam
R**** F*****, 8. 6. 2020
Pozitívne
Spokojnost ako aj s jednanim tak aj s produktom.Doporučejem.
P**** R*****, 8. 6. 2020
Neutrálne
Perfektná práca,aj prístup,primeraná cena...odporúčam
R**** M*******, 24. 5. 2020
Pozitívne
Spokojnosť, odporúčam
I**** H, 31. 1. 2020
Pozitívne
Ochotný predajca všetko vysvetlil a namontoval.odporučam
j***, 19. 10. 2019
Pozitívne
S predajcom mám po montáži dobrú skúsenosť. Vyzná sa a odborne prebehla kompletná montáž. Netreba mať predsudky a presvedčiť sa osobne. Pán mi vysvetlil ako tu funguje konkurencia viz. negatívna recenzia nižšie. Z mojej strany môžem len odporučiť.
M**** P********, 17. 10. 2019
Pozitívne
Odporúčam predajcu. Namontoval mi rádio do škody superb 2011 aj s cúvacou kamerou. Rádio funguje veľmi dobre, navigácia je tiež perfektná. Pán sa vyzná veľmi dobre. Ďakujem Lukáš, Trenčín
L**** B******, 14. 10. 2019
Negatívne
Tento človek mi predal do auta rádio, ktoré mi odpálilo riadiacu jednotku. Volal som mu že čo z tým a že záruka je na rádio a nie na riadiacu tak nemá čo riešiť. Vímena riadiacej jednotky z robotou 287EURO a on hrá mŕtveho chrobáka. Rádio som samozrejme dal von a som ľahší o 300 za rádio a 300 za vímenu. Šitné rádio, takto som si to nepredstavoval. Z týmto kšeftárom už nič a nikdy viac!
M***** B****, 10. 10. 2019
Miondr s.r.o., 10. 10. 2019
Nikto ma s takýmto problémom nekontaktoval, na všetky rádiá dávam dvojročnú záruku s dokladom o kúpe. Poprosím konkurenčných predajcov, aby mi s takými recenziami nekazili dobré meno! Ďakujem.

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.