Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Hana

Registrovaný: 14. 04. 2020

Nehodnotený

Telefón:
… Zobraziť

Lokalita: Trnava

Hana - inzeráty

Inzeráty (8) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 8 z celkom 8
Detské lyžiarske topánky (veľ. 33)

Detské lyžiarske topánky (veľ. 33)

Predám detské lyžiarske topánky Alpina s jednoduchým nástupom do lyžiarky a sťahovaním jednou klipsou. Sú pohodlné a ideálne pre najmenších lyžiarov. Veľkosť topánok je 33
Trnava
10 €
Zimná bunda Authority (veľ. M)

Zimná bunda Authority (veľ. M)

Predám vodeodolnú zimnú bundu, ktorá je vhodná na lyžovanie ale aj na bežné nosenie. Bunda má viacero praktických vreciek a snežný pás. Je vo veľmi dobrom stave, nie je roztrhaná, rozpáraná, špinavá
Trnava
10 €
Lyžiarske topánky Roxa (veľ.38)

Lyžiarske topánky Roxa (veľ.38)

Predám lyžiarské topánky Roxa Magnum System s Easy Entry obúvaním, ktoré zabezpečuje ľahkosť obutia. Veľkosť topánok je 38. (24cm)
Trnava
18 €
Kožené lodičky Marina Grey (veľ.39)

Kožené lodičky Marina Grey (veľ.39)

Predám takmer nenosené kožené lodičky talianskej značky Marina Grey. Veľkosť topánky je 39 a pôvodná cena je 99€. Výška opätku je 10,5 cm. Vnútorná dĺžka obuvi je 26 cm. Lodičky sú ako nové, sú neošúchané, neodreté, čisté a tiež priložím náhradné opätky.
Trnava
10 €
Pánske hokejové ľadové korčule (veľ. 41)

Pánske hokejové ľadové korčule (veľ. 41&#...

Predám pánske hokejové ľadové korčule Radical so spevnenou špičkou. Veľkosť korčúl je 41. Korčule sú vo veľmi dobrom stave, nie sú deravé, roztrhané, šnúrky nie sú rozpárané, nože nie sú hrdzavé
Trnava
13 €
Detské korčule na ľad

Detské korčule na ľad

Predám detské korčule na ľad so spevnenou špičkou. Veľkosť korčúl je 36. Korčule sú v dobrom stave, nie sú deravé, roztrhané, koža nie je popraskaná a šnúrky nie sú rozpárané.
Trnava
10 €
Dievčenské kolieskové korčule FILA(veľ. 35-38)

Dievčenské kolieskové korčule FILA(veľ. 3...

Predám dievčenské kolieskové korčule značky FILA s možnosťou nastavenia veľkostí od 35 do 38. Nastavovanie je jednoduché vďaka rýchlo-zapínaciemu systému. Korčule sú v zachovalom stave, nie sú dotrhané ani rozpárané a kolieská nie sú zodraté.
Trnava
10 €
Detské kolieskové korčule FILA (veľ. 35-38)

Detské kolieskové korčule FILA (veľ. 35&#...

Predám detské kolieskové korčule značky FILA s možnosťou nastavenia veľkostí od 35 do 38. Nastavovanie je jednoduché vďaka rýchlo-zapínaciemu systému. Korčule sú v zachovalom stave, nie sú dotrhané ani rozpárané a kolieská nie sú zodraté.
Trnava
15 €