Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

11SiSaa11

Registrovaný: 22. 11. 2011

Telefón:
… Zobraziť

Lokalita: Galanta

11SiSaa11 - inzeráty

1 - 27 z celkom 27
Záhrada na kľúč - závlaha, pokládka trávnika

Záhrada na kľúč - závlaha, pokládka trávn...

Realizujeme rodinné záhrady na kľúč. Od projektu cez samotnú realizáciu terénnych úprav, automatickej závlahy, výsadby či pokládky trávnika. Rovnako sa venujeme i záhradným jazierkam a biobazénom. Pre viac info správa alebo telefonicky.
Galanta
dohodou
Okrasné trávy - rôzne druhy

Okrasné trávy - rôzne druhy

Ponúkam na predaj okrasné trávy viacej druhov vid. foto. Cena a druh na foto. posielam aj poštou. Platí do zmazania.
Galanta
2 €
Trvalky - Laliovky - Hemerocallis - Daylily

Trvalky - Laliovky - Hemerocallis ...

Ponúkam na predaj, trvalky ľaliovky v rôznych odtieňoch. Viď foto, cena a popis na foto. Rastliny sú v 14 cm črepníkoch. Posielam ako voľnokorenné. Viac info správa. Druhy bez bližšieho popisu ( biela, oranžovo-červená a červeno-žltá ) cena kus 3 eurá.
Galanta
2 €
Sedum spectabile "Brilliant" - Rozchodník

Sedum spectabile "Brilliant" - ...

Trvalka dorastajúci do výšky 30-50cm, dobre znášajúci sucho. Kvitne koncom leta VIII-IX, na svetlo ružovo. Rastliny sú posadené v 12 cm črepníkoch. Cena za kus je 1,8e. Pri nákupe nad 5ks cena za kus 1,4e. . V prípade záujmu píšte mail, prosím. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
1,80 €
Hemerocallis - Ľaliovka - rôzne farby

Hemerocallis - Ľaliovka - rôzne farby

Ponúkam na predaj, trvalky ľaliovky v rôznych odtieňoch. Viď foto, cena a popis na foto. Rastliny sú v 14 cm črepníkoch. Posielam ako voľnokorenné. Viac info správa.
Galanta
2 €
Trvalka - Achillea filipendulina parker's variety

Trvalka - Achillea filipendulina parker&#...

Krásna trvalka dorastajúca do výšky okolo 80cm. Kvitne ku koncu leta. Rastliny sú posadené v 13cm črepníkoch. Cena za kus je 2,40 euro, pri nákupe 6 a viacej kusov je cena za kus 2,20 euro. Posielam aj poštou.
Galanta
2,40 €
Lekno- lekná - nymphaea - waterlily - tavirózsa

Lekno- lekná - nymphaea - waterli...

Lekná sú posadené v 13cm kvetináčoch, rastliny sú minimálne 3 ročné, čiže budú kvitnúť už túto sezónu. Možnosť výberu zo 4 odtieňov ( biely, žltý, ružový a cyklámenový ) cena 9e/ks, ružovo-biele cena 11 euro/ks. Pri nákupe z kategórie mix. ( neviem zaručiť odtieň ) je cena 6e/ks....
Galanta
6 €
Trvalka - Sanguisorba officinalis "Red thunder"

Trvalka - Sanguisorba officinalis "R...

Netradičná ale veľmi zaujímavá trvalka, dorastajúca do šírka 60-90 cm a výška 90-120cm. Kvitne tmavoružovými kvetmi od júna do augusta. Rastliny sú v 12cm črepníkoch. cena 2e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 1,7e. V prípade záujmu píšte mail, prosím aj s tel.č..Posielam aj kuriérom. Pla...
Galanta
1,70 €
Okrasná tráva - Pennisetum alopecuroides "Hameln"

Okrasná tráva - Pennisetum alopecuroides ...

Okrasná tráva dorastajúca do výšky 60cm a šírky 80cm. Kvitne koncom leta ( VII-IX). Rastliny sú posadené v 13cm kvetináčoch. Cena 1,8e/ks pri nákupe nad 5ks cena za kus je 1,5e. V prípade záujmu píšte mail, prosím. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
1,50 €
Aster dumosus - trvalka Astra

Aster dumosus - trvalka Astra

Krásna zaujímavá trvalka, dorastajúca do šírka 30-50 cm a výška 20-60cm. Kvitne fialovo-modrými kvetmi od augusta do septembra. Rastliny sú v 9cm črepníkoch. cena 1,5e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 1,3e. V prípade záujmu píšte mail, prosím aj s tel.č..Posielam aj kuriérom. Platí ...
Galanta
1,50 €
Bylinky - set 6ks

Bylinky - set 6ks

Ponúkam na predaj set byliniek - Tymián, Pažítka, Šalvia, Medovka, Mäta a Materina dúška. Posielam aj poštou. Cena je 8 euro.
Galanta
8 €
Trvalka - Eupatorium maculatum 'ATROPURPUREUM'

Trvalka - Eupatorium maculatum 'ATROP...

Krásna trvalka dorastajúca do výšky okolo 2m. Kvitnúca celé leto. Rastliny sú posadené v 14cm črepníkoch. Cena za rastlinu je 3,00 e, pri kúpe 6 a viac kusov je cena za kus 2,80 euro. Posielam aj poštou.
Galanta
3 €
Ľaliovka / Hemerocallis "Night Beacon" - fialová

Ľaliovka / Hemerocallis "Night Beacon&qu...

Krásna trvalka dorastajúca 50-65 cm. Kvety sú fialovej farby so žltým stredom, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 3,0e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,60e. . V prípade záujmu píšte mail, prosím. posielam aj kurierom
Galanta
3 €
Ľaliovka / Hemerocallis "Amadeus" - červená -

Ľaliovka / Hemerocallis "Amadeus" &...

Krásna trvalka dorastajúca 50-60 cm. Kvety sú červenej farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 3e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,70e. V prípade záujmu píšte mail, prosím. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
3 €
Ľaliovka červenkastá / Hemerocallis fulva

Ľaliovka červenkastá / Hemerocallis fulva

Krásna trvalka dorastajúca 50-90 cm. Kvety sú oranžová farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 1,9e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 1,5e. V prípade záujmu píšte mail, prosím. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
1,90 €
Ľaliovka / Hemerocallis - ružová

Ľaliovka / Hemerocallis - ružová

Krásna trvalka dorastajúca 40-60 cm. Kvety sú ružovej farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné ( cca 30 cm veľké ), cena 2,8e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,5e. V prípade záujmu píšte mail, prosím aj s tel.č..Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
2,80 €
Okrasná tráva - Deschampsia cespitosa "Goldschleie

Okrasná tráva - Deschampsia cespitosa &qu...

Okrasná tráva dorastajúca do výšky 40-100cm a šírky 40cm. Kvitne začiatkom leta ( IV-VI). Rastliny sú posadené v 9cm kvetináčoch. Cena 1,9e/ks pri nákupe nad 5ks cena za kus je 1,5e. V prípade záujmu píšte mail, prosím. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
1,90 €
Ľaliovka / Hemerocallis "Crimson Pirate" - bordová

Ľaliovka / Hemerocallis "Crimson Pirate&...

Krásna trvalka dorastajúca 50-75 cm. Kvety sú bordovej farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 3e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,70e. V prípade záujmu píšte mail, prosím.Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
3 €
Ľaliovka / Hemerocallis "Bella Lugosi" - sýto fia

Ľaliovka / Hemerocallis "Bella Lugosi&qu...

Krásna trvalka dorastajúca 50-60 cm. Kvety sú sýto fialovej farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 3,3e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,9e. V prípade záujmu píšte mail, prosím aj s tel.č..Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
3,30 €
Ľaliovka / Hemerocallis "Mary Todd" - žltá

Ľaliovka / Hemerocallis "Mary Todd"...

Krásna trvalka dorastajúca 50-65 cm. Kvety sú veľké, sýto žltej farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 3e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,70e. V prípade záujmu píšte mail, prosím. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
3 €
Ľaliovka / Hemerocallis "Pink Damask" - lososová

Ľaliovka / Hemerocallis "Pink Damask&quo...

Krásna trvalka dorastajúca 50-75 cm. Kvety sú lososovej farby, kvitne celé leto. Rastliny budú voľnokorenné, cena 3e/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 2,70e. V prípade záujmu píšte mail, prosím aj s tel.č.. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
3 €
Kniphofia uvaria 'Grandiflora' - fakľovka VÝPREDAJ

Kniphofia uvaria 'Grandiflora' - ...

Krásna trvalka dorastajúca 80-110 cm. Kvety sú oranžovej farby, kvitne jún-júl. Rastliny sú v 14cm črepníkoch, cena 1,8/ks. Pri nákupe nad 5ks cena za kus je 1,5e. V prípade záujmu píšte mail, prosím aj s tel.č.. Posielam aj kuriérom. Platí do zmazania.
Galanta
1,50 €