Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Dumas

Neregistrovaný

Telefón:
… Zobraziť

Dumas - inzeráty

151 - 180 z celkom 314
Cermak Miloš Vaclav Klaus, Miloš Zeman, top stav

Cermak Miloš Vaclav Klaus, Miloš Zeman, top s...

Ponukam titul Miloš Zeman, Vaclav Klaus,- soubežny portrét, 1998, stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo ...
Košice II - Západ
dohodou
Bnčík Antonín - Utajovaná pravda o Alexandrovi Dub

Bnčík Antonín - Utajovaná pravda o Alexan...

Ponukam titul Utajovaná pravda o Alexandrovi Dubčekovi, - dráma muže, který predbehl, svou dobu rok 2001, stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGU...
Košice II - Západ
dohodou
Simone Berteautova - PIAF CZ TOP STAV

Simone Berteautova - PIAF CZ TOP STAV

Ponukam titul Piaf stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy !!! Za stav a kvalitu vždy ručím!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vhodné ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Hal Vaughan - Coco Chanel - Tajna válka cz top sta

Hal Vaughan - Coco Chanel - Tajna vál...

Ponukam titul Coco Chanel - Tajna valka stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!!! Kniha je vhodná ako darček!!!
Košice II - Západ
dohodou
Jiri Zak - Belmondo cz top stav

Jiri Zak - Belmondo cz top stav

Ponukam titul Belmondo stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Jean Dominigue Brierre - Edith Piaf cz top stav

Jean Dominigue Brierre - Edith Piaf cz to...

Ponukam titul Edith Piaf - Bez lasky nejsme nic stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Andre Brunelin - Gabin cz top stav

Andre Brunelin - Gabin cz top stav

Ponukam titul Gabin stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav s kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Marieluise Von inge nheim - Sissi cz top stav

Marieluise Von inge nheim - Sissi cz top ...

Ponukam tieto tituly Sissi Laska zustane večna ,- 9 díl,Z deníku cisarovny 4 díl, Zbýva pouze vzpomínka 11 díl, Ples v Schonbrunnu 6 díl,Cardaš a cikanske housle, 10 díl,Mladá cisarovna 2 díl, Srdce a koruna 3 díl, Na zámku snu 5 díl, Mala divoška 1 díl, stav výborný, čeština, knihy zasielam p...
Košice II - Západ
dohodou
Dušan Kovač  - Dejiny Slovenska, sk

Dušan Kovač - Dejiny Slovenska, sk

Ponukam titul Dejiny Slovenska stav výborný, slovenčina rok 1998, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
50 €
Simon Scarrow - Orel mezi vlky cz top stav

Simon Scarrow - Orel mezi vlky cz top sta...

Ponukam titul Orel mezi vlky, stav výborný, čeština tvrda vazba knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Centurion cz top stav

Simon Scarrow - Centurion cz top stav

Ponukam titul Centurion stav výborný, čeština, tvrda vazba knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Krvaví Havrani top stav cz

Simon Scarrow - Krvaví Havrani top stav c...

Ponukam titul Krvaví havrani stav výborný, čeština, tvrda vazba , knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Rudolf Schuster - Navrat do velkej politiky sk top

Rudolf Schuster - Navrat do velkej politi...

Ponukam titul Navrat do velkej politiky stav výborný, slovenčina, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Bratri ve zbrani cz top stav

Simon Scarrow - Bratri ve zbrani cz top s...

Ponukam titul Bratri ve zbrani stav výborný, čeština, tvrda vazba, stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vhodné ako darček, alebo do ...
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Invictus, Britanie cz top stav

Simon Scarrow - Invictus, Britanie cz top...

Ponukam titul Invictus, Britanie, stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vhodné ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Orlovo proroctví cz top stav tvrda

Simon Scarrow - Orlovo proroctví cz top s...

Ponukam titul Orlovo proroctví stav výborný, čeština, tvrda vazba, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete pebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Orlova korist top stav tvrda vazba

Simon Scarrow - Orlova korist top stav tv...

Ponukam titul Orlova korist stav výborný, čeština, tvrda vazba, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vhodné ako darček, alebo do zbierky!!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Orel v písku top stav tvrda vazba

Simon Scarrow - Orel v písku top stav tvr...

Ponukam titul Orel v písku stav výboný, čeština, tvrda vazba, knihy zasielam poštou, alebo knihy si mžete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav akvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhidná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Orel na lovu top stav tvrda vazba

Simon Scarrow - Orel na lovu top stav tvr...

Ponukam titul Orel na lovu, stav výborný, čeština, tvrda vazba, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vhodné ako darček!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Pod znakem orl top stav tvrda vazb

Simon Scarrow - Pod znakem orl top stav t...

Ponukam titul Pod znakem orla stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular NA SMS NEREAGUJEM!!!! Kniha je vhodna ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Vítezství orla top stav tvrda vazb

Simon Scarrow - Vítezství orla top stav t...

Ponukam titul Vítezství orla , stav výborný, čeština, tvrda vazba, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Kniha je vhodná ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Simon Scarrow - Legie top stav tvrda vazba

Simon Scarrow - Legie top stav tvrda vazb...

Ponukam titul Legie, stav výborný, čeština, tvrda vazba BBart, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy. Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!!! Kniha je vhodná ako darček, albo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Robert  Kraft - Nobody - Navrat cz top stav

Robert Kraft - Nobody - Navrat cz to...

Ponukam tieto tituly - Princ z neznáma,Pan zeme,Indian Bill,Nobody v serialu,Nobodyho navrat,Nobody stíha Nobodyho,Ukradená Niagara, stav výborný, čeština vydavatelstvo Navrat. Knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy . Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt &...
Košice II - Západ
dohodou
Stephen King - rozne tituly sk, cz

Stephen King - rozne tituly sk, cz

Ponukam tieto tituly - Beznadej, Konec hlídky , Pan Mercedes, Stratení Najdení, Joyland, O písaní, Koniec hliadky, Revival, Doktor Spánok,Ziarenie,Geraldova hra, Mrtva zona, stav výborný, slovenčina, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a...
Košice II - Západ
dohodou
Harry Sidebottom - rozne tituly cz top stav

Harry Sidebottom - rozne tituly cz top st...

Ponukam tieto tituly - Rímsky valečník - jantarova stezka, Rímsky valečník - vlci severu,Rímsky valečník - král králu, Rímsky valečník -kaspicka brána,stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy. Za stav a kvalitu vždy ručím!!...
Košice II - Západ
dohodou
Greg Mortenson, David Oliver Relin, Tri čalky čaje

Greg Mortenson, David Oliver Relin, Tri čalky...

Ponukam titul Tri šalky čaje, stav výborný,čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vhodné ako darček, alebo do zbierky!!!
Košice II - Západ
dohodou
Colin Falconer top stav cz

Colin Falconer top stav cz

Ponukam tieto tituly Lovci perel, Perly nebes,Nebezpečný,Zmizelí, Krásna špionka, Anastazie, stav výborný čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!! Kontakt - telefonický,bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Knihy sú vh...
Košice II - Západ
dohodou
Philipp Vandenberg - rozne tituly SK, CZ

Philipp Vandenberg - rozne tituly SK, CZ

Ponukam tieto tituly - Gladiator, Pompejčan, Sixtinske sprisahanie, Faraonov komplot, Purpurove tiene stav výborný, čeština, slovenčia,knihy zasielam poštou, alebo kniy si možete prebrat osobne sj cez víkendy Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NE...
Košice II - Západ
dohodou
Maurice Duron - rozne tituly cz top stav

Maurice Duron - rozne tituly cz top stav

Ponukam tieto tituly Jed královske koruny,Zadroušena královna , Lilie a lev stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Mám aj iné inzeraty a klad...
Košice II - Západ
dohodou
Vzpomínky Goringovy sekretarky cz top stav

Vzpomínky Goringovy sekretarky cz top stav

Ponukam titul Vzpomínky Goringovy sekretarky stav výborný, čeština, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy!!! Za stav a kvalitu vžfy ručím!!! Kontakt . telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!! Mám aj iné inzeráty a kladné hodnotenia.
Košice II - Západ
dohodou