Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Peter

Neregistrovaný

Telefón:
… Zobraziť

Peter - inzeráty

151 - 180 z celkom 762
Pracujeme s drevom

Pracujeme s drevom

Ponúkam na predaj zachovalú ( je ako nová ) knihu : Pracujeme s drevom, autor: Václav Hájek, vydalo vydavateľstvo : Alfa v roku 1990. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 372 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 2,7 cm.
Námestovo
22 €
dva starožitné pilníky na železo

dva starožitné pilníky na železo

Ponúkam na predaj dva starožitné pilníky na železo. Rozmery plochého pilníka: dĺžka 53 cm, šírka 3,5 cm, hrúbka 1,2 cm. Rozmery okrúhleho pilníka : dĺžka 46 cm, priemer 1 cm. Cena za obidva 7, - euro.
Námestovo
7 €
Práce se dřevem,

Práce se dřevem,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú ( ako nová ) knihu : Práce se dřevem, kniha pro tvořivé kutily s 1000 zaujímavými nápady, autor: zostavili: Niemann Litho, Oldenbur, Dr. Renate Zeltner , vydalo: Vydavatelství s nsklsdsteldtví Blask v roku 1994. Kniha je písaná v českom jazyku, má ...
Námestovo
25 €
Zapojení s polovodičovými sočastkami

Zapojení s polovodičovými sočastkami

Ponúkam na predaj nepoškodenú ( ako nová ) knihu : Zapojení s polovodičovými sočastkami, autor Ing. M. Syrovátko, vydalo vydavateľstvo : Státni nakladelství technické literatury,n.p. Praha I v roku 1987. Kniha je písaný v českom jazyku, má 164 strán, 318 obrázkov a 19 tabuliek .
Námestovo
7 €
Sladkovodní ryby,

Sladkovodní ryby,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Sladkovodní ryby, autori : Jiří Čihař, Jiří Maly, vydalo: Státní zemědělské nakladatelství roku 1978. Vydanie prvé. Kniha je písaná v českom jazyku, má 189 strán. Jej rozmery sú šírka 12,2 cm, výška 19 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
15 €
Sportovní rybářství,

Sportovní rybářství,

Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Sportovní rybářství, autor: Milan Pohunek a kolektív, vydalo vydavateľstvo :Státní zemědělské nakladtelství v Praze v roku 1974, kniha je písaná v českom jazyku, má 542 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 2,8 cm.
Námestovo
17 €
Myslivecká příručka,

Myslivecká příručka,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Myslivecká příručka, autor: Stanislav Mottl a kolektív, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství Praha v roku 1964. Prvé vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku, má 261 strán . Jej rozmery sú šírka 15,5 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,5 cm.
Námestovo
15 €
Záhrada lesníkova

Záhrada lesníkova

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Záhrada lesníkova- praktická příručka pro lesníky, myslivce, jakož i pro všechny milovníky a pŕátele přírody a majitele rodinných zahrádek, autori: Wntonín Peroutka, Josef Suchánek, vydaná : V Praze v roku 1919 Nákladem J.V. Rozmary v Praze, n...
Námestovo
50 €
Poľovnícke šťastie – Bulharské poľovnícke poviedky

Poľovnícke šťastie – Bulharské poľovnícke pov...

Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Poľovnícke šťastie – Bulharské poľovnícke poviedky , Kolektív autorov, Vydalo Slovenské vydavateľstvo pôdohospodárskej literatúry v Bratislave v roku 1968 . Edícia: Trofej 4 . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 232 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka ...
Námestovo
20 €
Tisíc let myslivosti

Tisíc let myslivosti

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú ( ako nová ) knihu : Tisíc let myslivosti, autori: Jiři Andreska, Erika Andresková, vydalo vydavateľstvo : Tina Vimperk v roku 1993. Kniha je písaná v českom jazyku, má 442 strán. Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 21,5 cm, výška 30 cm a hrúbka 3,5 c...
Námestovo
50 €
Veľký obrázkový atlas rastlín

Veľký obrázkový atlas rastlín

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Veľký obrázkový atlas rastlín, autor: F.A. Novák, vydalo vydavateľstvo: Mladé letá v roku 1976. Vydanie prvé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 614 strán . Jej rozmery sú šírka 16 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 3,8 cm.
Námestovo
25 €
Přirodopis živočišstva 2,

Přirodopis živočišstva 2,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Přirodopis živočišstva 2, autori: DOC RNDR Otakar Štěpánek, DOC. RNDR Jozef Mařan, Iniv. PROF. PhDR Jan Obenberger, DOC. RNDR Ferdinand Prantl, vydalo vydavateľstvo : Orbis, Praha v roku 1956. Kniha je písaná v českom jazyku, má 520 strán . I. vydani...
Námestovo
12 €
Plemená poľovných psov,

Plemená poľovných psov,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( ako nová ): Plemená poľovných psov, autor: Ing. Ján Zajac, vydalo vydavateľstvo: Epos v roku 2007. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 232 strán. Jej rozmery sú šírka 21 cm, výška 29,5 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
20 €
Poznávame internet, Rýchlo hotovo !

Poznávame internet, Rýchlo hotovo !

Ponúkam na predaj knihu - Poznávame internet, Rýchlo hotovo ! , autor :Jiři Lapáček , vydalo vydavateľstvo: Computer Press, a.s. v roku 2007. Kniha je písaná v českom jazyku, obsahuje 208 strán, má rozmery šírka 22,5 cm - výška 19 cm - hrúbka 1,3 cm.
Námestovo
5 €
Výcvik psa,

Výcvik psa,

Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Výcvik psa, autor: Jozef Štula , vydalo vydavateľstvo : Naše vojsko svaz pro spolupráci s armádou Praha v roku 1953 Kniha je písaná v českom jazyku, má 218 strán. Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 20 cm a hrúbka 1,1 cm.
Námestovo
30 €
S puškou na lovu

S puškou na lovu

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú ( ako nová ) knihu : S puškou na lovu, autor: Valerian Pravduchin, vydalo : Lidové nakladatelství, Praha v roku 1985. Kniha je písaná v českom jazyku, má 271 strán . Prvé vydanie. Jej rozmery sú šírka 16,5 cm, výška 24 cm a hrúbka 2,2 cm.
Námestovo
13 €
Aljašský malamut,

Aljašský malamut,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu / ako nová / : Aljašský malamut, autor: Thomas Stockman. Vydalo nakladatelství Fortuna Print v roku 2003. Kniha je písaná v českom jazyku, má 157 strán. Jej rozmery sú šírka 17,4 cm, výška 21,7 cm a hrúbka 1,7 cm.
Námestovo
50 €
Rez a tvarovanie ovocných drevín,

Rez a tvarovanie ovocných drevín,

Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Rez a tvarovanie ovocných drevín, autori: Pavel Cifranič, Štefan Chlebík, vydalo Slovenské vydavateľstvo pôdohospodárskej literatúry v spolupráci s Slovenským výborom Československého ovocinárskeho a záhradkárskeho zväzu v Bratislave v roku 1965, Kniha je písa...
Námestovo
30 €
Slovenské príslovia, porekadlá a úslovia,

Slovenské príslovia, porekadlá a úslovia,

Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Slovenské príslovia, porekadlá a úslovia, zozbieral: Adolf Peter Záturecký, rediguje Jozef Gazdík, edične pripravila, poznámky a register spracovala dr. Mária Kosová. Úvodnú štúdiu napísal dr. Andrej Melicherčík. Prebal a väzbu navrhol Emil Bačík. Ilustrácia na ...
Námestovo
25 €
Šelmy hľadajú domov,

Šelmy hľadajú domov,

Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Šelmy hľadajú domov, autor: Vladimír Pazourek, Vydalo Vydavateľstvo politickej literatúry v roku 1968, Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 182 strán. I. vydanie. Jej rozmery sú šírka 17,5 cm, výška 24 cm a hrúbka 1,3 cm. Kniha má znečistený obal inak poško...
Námestovo
7 €
Za zvěří kolem sveta,

Za zvěří kolem sveta,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Za zvěří kolem sveta, autor : Vladimír Paulišta, vydalo: Státní zemědělské nakladatelství Praha v roku 1995. Prvé vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku, má 384 strán. Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 3 cm.
Námestovo
15 €
Encyklopédia drobnochovateľa,

Encyklopédia drobnochovateľa,

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Encyklopédia drobnochovateľa, autor: Ing. Vladimír Malík a kolektív, vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1991. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 831 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24 cm a hrúbka 4 cm.
Námestovo
40 €
WiFi USB adaptér

WiFi USB adaptér

Ponúkam na predaj zachovalý, málo používaný, plne funkčný WiFi USB adaptér – 802.11b/g/n až 150Mbps, odnímateľná anténa, USB 2.0.
Námestovo
5 €
funkčnú pumpu

funkčnú pumpu

Ponúkam zberateľovi funkčnú pumpu na auto vyrobenú v bývalom Zväze sovietskych socialistických republík.
Námestovo
20 €
Šéfkuchár bez čapice

Šéfkuchár bez čapice

Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( nepoužívaná - ako nová ) : Šéfkuchár bez čapice ( Kuchárska kniha sprevádzajúca televízny seriál BBC ), autor: Jamie Oliver, vydalo vydavateľstvo : Spektrum Grafik v roku 2002. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 250 str...
Námestovo
12 €