Bazar.sk

Vizitka inzerenta

V.I.P. SLOVAKIA - Vladimír Ivanička

Registrovaný: 02. 12. 2019

V.I.P. SLOVAKIA - Vladimír Ivanička - hodnotenia

Hodnotenia staršie ako mesiac
Negatívne
Rubiková kocka nezodpovedá tovaru na obrázku, ako ju predajca ponúka.Moja vyzerá, ako keby ju lepil slepý.Keby bola na obrázku Tá ktorú som obdržal, nikdy by som si ju neobjednal.Odporúčam predajcovi nafotiť skutočný vzhľad.Alebo ostatným záujemcom si priplatiť a objednať inde.Inak tovar prišiel v celku rýchlo.
M**** H******, 14. 1. 2019
Negatívne
Kamera, ktorú som si objednal, prišla už o dva dni od objednávky. Fotografie pri objednanom tovare nezodpovedajú realite (na foto pekná krabička, no doručená kamera bola len v sáčku), no to by nevadilo. Kamera však po vybavení nefunguje, nejde zapnúť a ani nabiť! Predajca už zázračné na maily nereaguje! Mohol som to radšej za menej kúpiť z Číny a tamojší predajcovia aspoň reagujú pri probléme s tovarom!!! Tento obchod/ predajcu výrazne NEODPORÚČAM! Ruky od neho preč, ak nechcete vyhodiť peniaze za nefunkčnú haraburdu!
R******** B****, 1. 3. 2018
V.I.P. SLOVAKIA - Vladimír Ivanička, 2. 3. 2018
Vážený zákazník, dňa 28.2.2018 o 14:36 hod. ste nám napísali e-mail, že Vám zásielka prišla v poriadku, ale podľa Vás nefunguje správne, a ako máte postupovať pri inštalácii resp. spojazdnení kamery. Na tento Váš e-mail s otázkou „Ako ďalej?“ sme reagovali a odpovedali Vám hneď na druhý deň t.j. 1.3.2018 o 10:24 hod. čo je do cca 20 hod.. Reakciu na našu odpoveď sme nedostali zatiaľ žiadnu. Samozrejme v prípade, že je tovar chybný alebo nefunguje správne, môžete ho vždy u nás reklamovať. Taktiež máte právo nám tovar vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Tieto svoje práva ste doteraz neuplatnili, a preto nerozumieme prečo toľké a neobjektívne recenzie na nás píšete. S pozdravom, LUDOVKA.eu

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.