Bazar.sk

Vizitka inzerenta

POZRI MOJE INZERATY KLIK TU

Registrovaný: 13. 11. 2010

Lokalita: Žilina

POZRI MOJE INZERATY KLIK TU - hodnotenia

1 - 20 z celkom 21
Pozitívne
Veľká spokojnosť ...
V***** A******, 28. 4. 2022
Hodnotenia staršie ako mesiac
Pozitívne
Som spokojný.
B******** S******, 20. 2. 2022
Pozitívne
Môžem odporúčať velmi šikovný chlapík
M***** K****, 2. 2. 2022
Pozitívne
Ochota a hlavne vie čo predáva
B****, 30. 1. 2022
Pozitívne
Kupoval som MB diagnostiku, vo štvrtok 20.1.2022 som si ju prevzal všetko funguje, ochota a hlavne vie čo predáva. MB diagnostiku na Slovensku nikto nevie predať aby sa dalo stým bezproblémovo robiť. Tento pán to vie.
B**** , 23. 1. 2022
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem, budem sa snažiť aj v nasledovných UP-Datoch :)
Pozitívne
Super prístup a ochota poradiť pri danom probléme. Vrelo odporúčam, bol som veľmi spokojný,diagnostika funguje nad očakávanie.
R**** H******* , 23. 1. 2022
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
ďakujem :)
Pozitívne
Absolútne profesionálne. David mi rozchodil to o čom iný len kecajú. Brutál promtný, skromný a profesionálny prístup. Absolútne len odporúčam! 5 STAR *****
S**** S**********, 16. 1. 2022
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem, nech Vám slúži a zároveň šetrí financie a nervy :)
Pozitívne
Ďakujem za dobru spoluprácu. Promptny a profesionálny prístup. Diagnostika funguje perfektne, úplná spokojnosť.
P**** D********, 13. 1. 2022
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem, nech Vám slúži a zároveň šetrí financie a nervy :)
Neutrálne
Pozor!! Zavádzajúce informácie od toho predajcu ohľadom autodiagnostiky DELPHI sú už úplní hnus. Ak si dobre prečítate inzeráty pochopíte že sa snaží predať svoje najdrahšie autodiagnostiky! Typické Slovenské. Tak prečo potom predáva údajne nie dobre fungujúci SW a HW? Nebuďte hlúpi!
I**** r**, 11. 1. 2022
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 13. 1. 2022
Dobrý deň, ďakujem aj za takéto veľmi zaujímavé hodnotenie. Ja sa v prvom rade snažím opísať pre koho daná diagnostika je vhodná a pre koho nie. Aby zbytočne niekto nekupoval niečo čo mu vôbec problém nevyrieši. Testoval som osobne danú diagnostiku na vozidlách 2015+.To mám na mysli auta ktoré boli vyrobené po tomto roku. Nie také čo sa vyrábajú od 2013 do 2018!!! A zistil som že nefunguje spoľahlivo tak som to do inzerátu uviedol aby som to nemusel každému hovoriť. Ale ja by som to zhrnul TAK že u vás sú 2 MOŽNOSTI. Buď ste úplne primitívny a na dvore si staviate kozmickú loď s DELPHI. Alebo ste jeden z tých čo predávajú práve toto úžasné nadčasové zariadenie ktoré akože spraví "všetko". A už sa vám to reálne nepredáva ako kedysi tak ste mali slabšiu chvíľku sa anonymné vysťažovať. No bohužiaľ novááá doba pane. Čo sa týka že prečo to predávam. Predávam to preto lebo niekomu to jednoducho stačí na "hobby" diagnostiku. Vyslovene bavenie sa s vlastným autom lebo takých ľudí je dnes veľa a je to úplne v poriadku. TAKŽE NEVIEM AKÉ ZAVÁDZAJÚCE INFORMÁCIE SOM UVIEDOL. A ak máte nejaký problém kľudne mi zavolajte nemám problém vám to vysvetliť kľudne aj osobne ;)
Pozitívne
100% +++++
J**** P*****, 4. 1. 2022
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem :)
Pozitívne
Proste machcer, vyzná sa v tom. Nejde len o kúpu dianostiky, ale aj o dodatočný servis a prístup k zákaznikovy. Možem len odporučiť.
M***** K*****, 8. 5. 2021
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem :)
Neutrálne
Veľmi spokojný, ochotne poradil. Dostal som diagnostiku a notebook a potom zaplatil. Všetko funguje tak ako má.
M* K*, 29. 11. 2020
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem :)
Pozitívne
Dobrá komunikacia a pristup. Všetko funguje ako ma.
J**** K******, 23. 11. 2020
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 25. 1. 2022
Ďakujem :)
Pozitívne
Veľká spokojnosť, od tohoto pána mám tablet Panasonic na diagnostiku, všetko nainštaloval pripravil a vysvetlil. V prípate problému vždy zevihne telefón a ochotne poradí. Mam od neho aj notebook dell ktorý už 5 rokov frčí dennodenne bez problémov. Dal som mu aj zrepasovať stršie notebooky pre rodičov a starých rodičov a všetci su spokojní. Neoplatí sa ani kupovať nové.
A***** N******, 22. 11. 2020
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 2. 12. 2020
ĎAKUJEM
Pozitívne
Dobrý deň, týmto sa Vám chcem poďakovať za ochotu a spoluprácu po zakúpení zariadenia aj mimo záručného servisu. Zároveň za Váš odborný a profesionálny prístup. Taktiež za rýchle vybavenie. S pozdravom V.H.
V******** H*****, 6. 11. 2020
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 2. 12. 2020
ďakujem a vážim si ,že ste sa podelili o svoj názor :)
Negatívne
Vidím že nie som jediný čo sa nechal nachytať, trestné oznámenie, daňový úrad, colný úrad, atď. Idem na to.
P**** R****, 4. 11. 2020
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 4. 11. 2020
dobrý deň, môžte aj napísať čím ste sa nechali "nachytať" ? Lebo ja neviem o tom žeby som niekoho "nachytal". A ak má niekto ozaj problém tak to v prvom rade rieši so mnou a nie SÁM SO SEBOU :) Každopádne budem rád keď mi v prvom rade zavoláte. Inak beriem toto hodnotenie ako súčasť Slovenskej mentality. Pekný deň...
Neutrálne
Ochotný pri výbere.Velmi dobre poradí aj pri inštalovaný..Som veľmi spokojný.
R***** B*******, 5. 8. 2020
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 5. 11. 2020
ďakujem
Negatívne
Boli sme dohodnutý ,ža do môjho noteboku nainštaluje tri programy používane v koncerne VW Group za 100 € . Nainstaloval dva ,s tym že na treti program je už dosť malo miesta a nainštaluje ho neskôr na iný môj počitač. Zobral dohodnutých 100 € ako za tri programy čo mi tak až nevadilo ale rýchlo som zistil ,že jeden program ma veľmi veľa chýbajúcich dát(schém zapojenia a návodov na opravy )Podotýkam ,že je to program len na prehliadanie tých databáz . Ked som mu volal ,jeho prva reakcia bola ,že,“ no hej niektore databázy tam nie su“ .Čo samozrejme zabudol pred inštalaciou povedat . A že tretí dohodnuty a zaplateny program nenaistaloval dodnes ani neprejavil snahu ho nainštalovať nemusim asi pripominat a to je už odtedy asi tak rok .... . Zabil som s nim veľa času a nemam co som potreboval . Určite by som mu už teraz počitač do ruky nedal . Amater a ešte aj nezodpovedný.
J******* S**, 14. 11. 2019
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 22. 1. 2020
Pán Syč vy asi viac sedíte za PC ako pri "autách". Pokiaľ viem povedal som vám že, Vám tie peniaze kľudne vrátim. Vy ste trvali na tom aby som sa pokúsil to "nejako" rozbehať nakoľko nemáte čas to riešiť kvôli zaneprázdnenosti... Ale zasa na vašu obhajobu môžem povedať ,že v tej dobe som ešte nemal taký prehľad čo sa v daných programov nenachádza a čo nie. Pekný deň a kľudne sa mi ozvite a tento problém doriešime.
Pozitívne
Volal som s panom, v kazdom inzerate ma napisane viac info po tel. Opytal som sa ho na konkretnu diagnostiku a vraj si to mam zistit na nete, lebo on to nevie. Cena diagnostiky nebola konecna, cena je vraj bez zaruky a tu horsiu kvalitu co predavaju ostatni, on ma vraj najlepsiu moznu kvalitu. Nekupil som nic, taketo jednanie urcite nie je seriozne.
M***** A******, 21. 8. 2019
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 5. 11. 2020
ĎAKUJEM PRAVDAŽE AJ ZA TOTO HODNOTENIE. A SOM VEĽMI RÁD ŽE STE HO NAPÍSALI ABY SOM TENTO "PROBLÉM" VYSVETLIL AJ PRE OSTATNÝCH A ZÁROVEŇ AJ PRE TENTO INZERTNÉHO PORTÁL. Pokúsim sa čo najjednoduchšie danú "problematiku" vysvetliť ... Niektoré diagnostiky mám spoľahlivo otestované aj s SW (na tie nemám problém dať záruku a viem že všetko bude fungovať v poriadku...) Potom sú tu tie ktoré nemám dostatočne otestované (to myslím tak že otestované sú max na 1 vozidle čo sa stále nedá povedať za "SPOĽAHLIVO OTESTOVANÉ") najhorší scenár je pri DIAGNOSTIKÁCH ktoré jednak niesu "SPOĽAHLIVO OTESTOVANÉ" a zároveň dotyčný chce NAJNOVŠIU SW VERZIU ktorú ešte nemám ani ja k dispozícii (preto niekedy cena nieje konečná!) A zároveň keď do daného môjho inzerátu dám viacero "CENOVÝCH PONÚK" čo je pravdepodobne tento prípad tak podpora BAZAR.SK vymaže daný inzerát kvôli porušovaniu podmienok inzercie nakoľko v inzeráte nemôže byt viacero produktov/možností pod JEDNÝM INZERÁTOM... Poviem pravdu aj ja by som bol rád keby som túto možnosť mal a rozpísal cenové ponuky ku každému inzerátu zvlášť. TEDA ČO SA TÝKA JEDNAK SW VERZIE PROGRAMU A NAVYŠE AJ HW "KVALITY" VÝROBKU. A nevznikal by presne tento typ "nedorozumenia" medzi mnou a vami ako kupujúcimi. TAKŽE BUDEM RÁD KEĎ TOTO HODNOTENIE SI PREČÍTA AJ SAMOTNÁ PODPORA TOHTO INZERTNÉHO PORTÁLU. Pekný deň prajem :)
Negatívne
Jedná o nekvalitné výrobky z číny s cracknutým software, notebooky čo predáva sú všetko ošarpané triedy "C" alebo "B" ktoré sa predávajú za smiešne drobné no on si tu na predraženom odpade spravil biznis, PS: pozitívne hodnotenia si píše sám
J*, 26. 4. 2019
POZRI MOJE INZERATY KLIK TU, 29. 4. 2019
ďakujem aj za toto zaujímavé hodnotenie :) K veci, trieda B a C sa dáva iba ku diagnostikám, nakoľko tam nejde o vzhľad ale o funkčnosť. Ak ste mali so mnou zlú skúsenosť budem rád keď sa mi ozvete a problém vyriešime výmenou tovaru alebo vrátením peňazí. Ak sa tak neudeje beriem to len ako ďalší trápny a zároveň primitívny ťah konkurencie voči mne. Ale pravdu povediac na SK mentalitu som už zviknutý a beriem to ako súčasť :) PS: je tu len jedno hodnotenie (s vaším 2) a určite som si ho nepísal sám takže nestíham ani aktualizovať inzeráty, prikláňam sa zasa len ku tej mentalite s pozdravom D.D

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.

  • Strana 1 z 2
  • 1
  • 2