Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Jozef

Neregistrovaný

Nehodnotený

Telefón:
… Zobraziť

Jozef - inzeráty

Inzeráty (9) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 9 z celkom 9
Predám telemarkové lyžiarky GARMONT EU-41.

Predám telemarkové lyžiarky GARMONT EU-41...

Ponúkam na predaj telemarkové lyžiarky GARMONT,kožené čiernej farby,veľkosť EU-41-27cm je dlhá vnútorná vložka. Možnosť dovozu RUŽOMBEROK-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
29 €
Predám panské lyžiarky HEAD EDGE NEXT EU-47

Predám panské lyžiarky HEAD EDGE NEXT EU-...

Ponúkam na predaj lyžiarky HEAD EDGE NEXT PRO,dĺžka skeletu 349mm,veľkosť EU-47-30,5cm je dlhá vnútorná vložka. Sú v zachovalom stave. V prípade záujmu mám aj iné veľkosti lyžiarok. Možnosť dovozu RUŽOMBEROK-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
zadarmo
Predám snowb.topánky,šedé EU-38.

Predám snowb.topánky,šedé EU-38.

Ponúkam na predaj v dobrom stave snowboardové topánky šedo čiernej farby,veľkosť EU-38-24cm je dlhá vnútorná vložka. Mám aj inú veľkosť topánok. Dovoz RUŽOMBEROK-KRAĽOVANY-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
8 €
Predám snowb.topánky PROJECT,modro EU-38.

Predám snowb.topánky PROJECT,modro EU-38.

Ponúkam na predaj v dobrom stave snowboardové topánky PROJECT,modro čierne farby,veľkosť EU-38-24cm je dlhá vnútorná vložka. Mám aj inú veľkosť topánok. Dovoz RUŽOMBEROK-KRAĽOVANY-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
10 €
Predám snowb.topánky PROJECT,čierne EU-38.

Predám snowb.topánky PROJECT,čierne EU-38...

Ponúkam na predaj v dobrom stave snowboardové topánky PROJECT,čierno šedej farby,veľkosť EU-38-24cm je dlhá vnútorná vložka. Mám aj inú veľkosť topánok. Dovoz RUŽOMBEROK-KRAĽOVANY-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
13 €
Predám detské snowb.topánky NITRO EU-34.

Predám detské snowb.topánky NITRO EU-34.

Ponúkam na predaj v zachovalom stave detské snowboardové topánky NITRO BARRAGE,čiernej farby,veľkosť EU-34-21,5cm je dlhá vnútorná vložka. Mám aj inú veľkosť topánok. Dovoz RUŽOMBEROK-KRAĽOVANY-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
19 €
Predám detské snowb.topánky STUF EU-34.

Predám detské snowb.topánky STUF EU-34.

Ponúkam na predaj v zachovalom stave detské snowboardové topánky STUF,modro šedej farby,veľkosť EU-34-21,5cm je dlhá vnútorná vložka. Mám aj inú veľkosť topánok. Dovoz RUŽOMBEROK-KRAĽOVANY-MARTIN. Pošlem aj na dobierku.
Ružomberok
19 €