Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Bazarovka

Registrovaný: 06. 08. 2013

Lokalita: Trnava

Bazarovka - hodnotenia

Hodnotenia staršie ako mesiac
Pozitívne
Vyborna komunikáciaa rychle dodanie
I****, 23. 9. 2020
Pozitívne
Napriek zlým hodnoteniam ja pridávam veľmi pozitívne hodnotenie, milá pani, hneď odpísala, tovar podľa popisu a želania. naozaj nemám čo vytknúť.vrelo odporúčam.dakujem za tovar, ochotu.vsetko dobré prajem.
S******* R********, 20. 3. 2019
Bazarovka, 21. 3. 2019
ĎAKUJEM za nákup, spoľahlivá zákazníčka, rýchle jednanie a bezproblémový obchodík :) Radosť obchodovať so serióznymi ľuďmi :)
Pozitívne
Spolahliva predavajuca. Rychlo a jasne komunikovala prostrednictvom mailov. Tovar odoslala ihned po mojom zaplateni. Zasielka prisla nacas v top stave
J****, 20. 12. 2018
Bazarovka, 21. 3. 2019
ĎAKUJEM za nákup, spoľahlivá zákazníčka, rýchle jednanie a bezproblémový obchodík :) Radosť obchodovať so serióznymi ľuďmi :)
Negatívne
neobjednavajte, oklamala ma, inzerat je stale aktivny, v mailovej komunikacii mi oznamila den odoslania, ked mi balicek stale nedosiel poslala mi podacie cislo, podla ktoreho bol balik realne odoslany omnoho neskor ako mi pisala ale bohuzial nebol poslany mne, doruceny bol ale nie mne. podla podacieho cisla neviem zistit kam balik bol vlastne poslany. momentalne neodpisuje, vysvetlenie nemam, peniaze obdrzala vopred na ucet
l**** b******, 5. 11. 2018
Bazarovka, 5. 11. 2018
Viete čo je zaujímaé, že keby ste boli spokoná tak mi žiadne hodnotenie nedáte !!!!! Každý poukazuje len na to zlé !!! Viac sa k tomu nevyjadrujem ani vám nebudem nič vysvetlovať - čo sa stalo, len som zvedavá či zmeníte hodnotenie keď vám tovar príde !!!!!!
Negatívne
Veľmi zlá skúsenosť! Nič od tohto predajcu nekupujte! Peniaze som za tovar poslala a nemám tovar a ani peniaze. Dotyčný sa neunúva ani odpovedať na môj email.
M******* L**********, 31. 7. 2018
Negatívne
Je to FAKE!!! Nekupujte
z***, 19. 2. 2015
Negatívne
Objednaval som si DVD Doba Ladova 1, namiesto toho mi prisla Doba Ladova 2, Obal len prefoteny a poskodeny a DVD len napalene a na spodku disku nieco zaschnute,DVD-cko putovalo okamzite do kosa...Dakujem
i***, 2. 12. 2014

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.