Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Centrum riešenia problémov

Bezpečnosť

Mená, kontaktné údaje ako číslo, email a IP adresu vám bohužiaľ z dôvodu ochrany osobných údajov poskytnúť nemôžeme. Predajcov pravidelne preverujeme a ak sa nahlásenie potvrdí, inzerciu okamžite pozastavíme. V prípade, že ste boli oklamaný, odporúčame vám obrátiť sa na Políciu SR, s ktorou pri poskytnutí dostupných údajov o predajcovi ochotne spolupracujeme.
Inzerenta nám okamžite nahláste. Budeme sa ho snažiť kontaktovať a požiadame o vyjadrenie k celej situácii. Ak by inzerent nereagoval, zablokujeme danému predajcovi celú inzerciu a jeho inzeráty zmažeme. Kontaktné údaje ako číslo, email a IP adresu vám bohužiaľ z dôvodu ochrany osobných údajov poskytnúť nemôžeme. Odporúčame vám obrátiť sa na Políciu SR, s ktorou pri poskytnutí dostupných údajov o predajcovi ochotne spolupracujeme.
Z našej strany bohužiaľ nedokážeme ovplyvniť serióznosť kupujúcich. Môžeme kupujúceho kontaktovať a prípadne mu zablokovať prístup na emailové kontaktovanie iných predajcov. Avšak z dôvodu ochrany osobných údajov nemôžeme jeho meno ani kontaktné údaje zverejniť na našej stránke.
Z našej strany bohužiaľ nedokážeme ovplyvniť serióznosť kupujúcich. Skúste si s kupujúcim vymeniť viacero emailov a požiadať o zaplatenie poštovného alebo tovaru vopred. Pokojne sa môžete odkázať na našu stránku s tým, že si vás môže overiť u našej Technickej podpory. V prípade, že by prišlo k problému, môže vás kupujúci nahlásiť.
Ak pýta predajca poštovné vopred, nemusí ísť o podvodníka. Mnohí predajcovia sa takto chránia pred kupujúcimi, ktorí tovar na dobierku nepreberú a predajca následne musí znášať náklady na vrátenie tovaru, čo činí niekoľko eur. Preto sa vždy spýtajte, či je možný aj osobný odber. Ak by predajca nesúhlasil, ihneď nám ho nahláste a my predajcu preveríme. V prípade overenia podvodu bude jeho inzercia pozastavená a inzeráty vymazané.
Pokiaľ si nie ste istý, či je daný predajca dôveryhodný, spýtajte sa na osobný odber tovaru a či je možné si ho pred kúpou pozrieť. Spravte tak, aj keď ste z ďaleka, ide iba o overenie, či bude predajca súhlasiť. Ak bude súhlasiť, nemal by byť s predajcom problém. Ak by predajca nesúhlasil, ihneď nám ho nahláste a my predajcu preveríme. V prípade overenia podvodu bude jeho inzercia pozastavená a inzeráty vymazané.