Bazar.sk

Dneska s Bazar.sk
Blog plný zaujímavostí zo sveta inzerátov

24

MÁJ

Malá kuchyňa

Zariadenie malej kuchyne môže byť obrovská výzva. Ak si však dobre naplánujete dostupný priestor a vyberiete ergonomické a praktické riešenia, vytvoríte komfortný priestor skvelý na realizovanie kulinárskych plánov. Inšpirujte sa, ako zariadiť malú kuchyňu a ako ju vybaviť.
23

MÁJ

Ktoré vzory sú na šatách najviac trendy?

V móde slúžia vzory ako jazyk, cez ktorý dizajnéri komunikujú kreativitu, štýl a emócie. Od nadčasových klasík po avantgardné inovácie, vzory zohrávajú v módnom priemysle dôležitú úlohu. Pridajte sa k nám na cestu do fascinujúceho sveta vzorov na šatách, kde sa stretáva tradícia s modernitou a každý motív rozpráva príbeh.
27

MAR

Vyrobte si jarné dekorácie a vyzdobte si domov

Preneste si atmosféru jari domov, rozjasnite svoj priestor a vytvorte si krásne jarné dekorácie, ktoré vám osviežia interiér a okamžite zlepšia náladu.
06

FEB

Komfort a bezpečie bábätka: Praktické pomôcky do detskej postieľky

Novorodenci trávia väčšinu času v detskej postieľke. Spánok podporuje ich zdravý fyzický i psychický vývoj. Úlohou rodičov je zabezpečenie pohodlia, komfortu a bezpečného prostredia pre ich dieťatko. Ešte pred príchodom bábätka na svet sa postarajte o to, aby bola detská postieľka plne vybavená pre pokojný a ničím nerušený spánok. Spolu s obchodom JUKKI sme pre vás pripravili zoznam všetkého, čo by v detskej postieľke nemalo chýbať.

18

JAN

5 tipov ako na štýlové a udržateľné zariadenie domácnosti

Nábytok z druhej ruky sa stáva stále populárnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú zariaďovať svoje domovy štýlovo a ekonomicky. Zatiaľ čo kúpa nového nábytku môže byť nákladná a prispieť k environmentálnym problémom, nábytok z druhej ruky ponúka cenovo dostupné riešenie s pozitívnym dopadom na životné prostredie. Ak plánujete zariaďovať domácnosť s použitým nábytkom, tu sú niektoré užitočné tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť útulný a štýlový interiér.

1 2 3 4 5 >>
Strana 1 z 59