Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Dneska s Bazar.sk
Blog plný zaujímavostí zo sveta inzerátov

25

JÚN

NO NEKÚP TO! – UDRŽATEĽNÁ MÓDA

Veronika Cifrová Ostrihoňová bude mesiac nosiť a kombinovať iba 12 kúskov oblečenia a dokáže tak, že aj s málom sa dá byť chic!
05

JÚN

Zariaďujte s radosťou, vyhnite sa však týmto chybám

Chcete, aby váš domov vyzeral štýlovo, útulne a vzdušne? Aby bol prakticky využitý každý jeho kút, ale zároveň opticky nepôsobil prepchane? Zariaďujte a dekorujte s rozmyslom a s radosťou, vyhnite sa však týmto chybám.
02

APR

Návod na jarné upratovanie bez zbytočného stresu

S prvými jarnými lúčmi prichádza aj nálada doslova oprášiť a skrášliť všetko okolo seba. Platí to aj pre naše bývanie. Máme pre vás niekoľko tipov pre jarný prievan vášho príbytku, aby vyzeral ako zo škatuľky, rýchlo a bez zbytočného stresu.
25

MAR

Chcete mať trendový a nadčasový šatník?  

Po modernom a nadčasovom šatníku túži každá z nás. Ruku na srdce, ktorá z nás neodkráčala z obchodu s úžasným úlovkom a doma zistila, že sa jej nová košeľa nehodí k ničomu, čo už visí v skrini? A tak znovu stojíme ráno pred šatníkom a nevieme, čo na seba. Ako vytvoriť šatník, ktorý obsahuje síce menej vecí, ale je nadčasový a kvalitný, tak aby sme jednotlivé kúsky vedeli rôzne skombinovať a aby vydržali zopár rokov v perfektnom stave?

1 2 3 4 5 >>
Strana 1 z 14