Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

ozuzanaslobodova

Registrovaný: 01. 03. 2018

Lokalita: Ostatné krajiny

ozuzanaslobodova - inzeráty

1 - 6 z celkom 6
Ikebany, rôzne aranžmány

Ikebany, rôzne aranžmány

Ponúkam na predaj rôzne aranžmány. Vyrobím vence na dvere, vianočné ikebany, rôzne iné aranžmány. Ružomberok, Dolný Kubín doveziem osobne. Pozrite si aj ostatné inzeráty.
Ružomberok
20 €
Ikebana na hroby, rôzne ikebany

Ikebana na hroby, rôzne ikebany

Vyrobím na objednávku rôzne ikebany na hroby. Na foto sú z minulého roka z umelých kvetov. Cena záleží na veľkosti. Na obrázku sa pohybuje cena od 17 - 30 eur. Vieme sa dohodnúť na farbe aj štýle. Pri odbere viac ako 2 ikebán ich viem doviesť zadarmo Ružomberok, Dolný Kubín.
Valaská Dubová
18 €
Predám luxusné spoločenské šaty

Predám luxusné spoločenské šaty

Predám luxusné, kvalitné spoločenské šaty. Majú univerzálnu veľkosť, spodnicu a dajú sa uviazať na rôzne spôsoby. Pekne v nich vynikne chrbát. Sú výrazné a vždy veľmi zaujali. Pôvodná cena 120 eur. Ja mám výšku 168, ale záleží od výšky opätkov. Šaty viem dopraviť na osobný odber Ružomberok, Dolný Ku...
Žilina
50 €
Ikebana, ikebany na hroby

Ikebana, ikebany na hroby

Vyrobím na objednávku rôzne ikebany na hroby. Cena záleží na veľkosti. Vieme sa dohodnúť na farbe aj štýle. Pri odbere viac ako 2 ikebán ich viem doviesť zadarmo Ružomberok, Dolný Kubín. Cena ikebany menšej - ružove kvety - 18 eur. Cena väčšej - červené kvety
Valaská Dubová
18 €
Veniec na dvere

Veniec na dvere

Ponúkam na predaj rôzne aranžmány. Vyrobím vence na dvere, vianočné ikebany. Ružomberok, Dolný Kubín doveziem osobne. Pozrite si aj ostatné inzeráty.
Ružomberok
30 €