Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

ozuzanaslobodova

Registrovaný: 01. 03. 2018

Lokalita: Žilina

ozuzanaslobodova - inzeráty

1 - 7 z celkom 7
Ikebana, ikebany na hroby

Ikebana, ikebany na hroby

Vyrobím na objednávku rôzne ikebany na hroby. Cena záleží na veľkosti. Vieme sa dohodnúť na farbe aj štýle. Pri odbere viac ako 2 ikebán ich viem doviesť zadarmo Ružomberok, Dolný Kubín. Cena ikebany menšej - ružove kvety - 18 eur. Cena väčšej - červené kvety
Valaská Dubová
18 €
Predám luxusné spoločenské šaty

Predám luxusné spoločenské šaty

Predám luxusné, kvalitné spoločenské šaty. Majú univerzálnu veľkosť, spodnicu a dajú sa uviazať na rôzne spôsoby. Pekne v nich vynikne chrbát. Sú výrazné a vždy veľmi zaujali. Pôvodná cena 120 eur. Ja mám výšku 168, ale záleží od výšky opätkov. Šaty viem dopraviť na osobný odber Ružomberok, Dolný Ku...
Žilina
50 €
Vianočné ikebany

Vianočné ikebany

Ponúkam na predaj rôzne aranžmány. Vyrobím vence na dvere, vianočné ikebany, rôzne iné aranžmány. Ružomberok, Dolný Kubín doveziem osobne. Pozrite si aj ostatné inzeráty.
Ružomberok
20 €
Veniec na dvere

Veniec na dvere

Ponúkam na predaj rôzne aranžmány. Vyrobím vence na dvere, vianočné ikebany. Ružomberok, Dolný Kubín doveziem osobne. Pozrite si aj ostatné inzeráty.
Ružomberok
30 €
Ikebana na hroby, rôzne ikebany

Ikebana na hroby, rôzne ikebany

Vyrobím na objednávku rôzne ikebany na hroby. Na foto sú z minulého roka z umelých kvetov. Cena záleží na veľkosti. Na obrázku sa pohybuje cena od 17 - 30 eur. Vieme sa dohodnúť na farbe aj štýle. Pri odbere viac ako 2 ikebán ich viem doviesť zadarmo Ružomberok, Dolný Kubín.
Valaská Dubová
18 €