Objednali sme si u pani 10 kusov tutu sukniciek, nie je problém má, chceli sme faktúru, vystavila - obratom sme uhradili, a ze suknicky posiela v pondelok aby sme ich do konca týždňa ( v piatok )mali, koniec týždňa prisiel, ale suknicky nikde, pani na správy nereaguje.