Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Martin

Neregistrovaný

Nehodnotený

Telefón:
… Zobraziť

Martin - inzeráty

Inzeráty (5) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 5 z celkom 5
Okuliare Blizzard

Okuliare Blizzard

Predám 2krát použité okuliare určené na lyžovanie/snowbordovanie značky Blizzard veľ. unisex. Pri rýchlom a serióznom jednaní možnosť dohody na cene. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo telefonicky.
Prešov
15 €
Chrániče na kolená Radical veľ. L

Chrániče na kolená Radical veľ. L

Predám 2krát použité chrániče na kolená určené na lyžovanie/snowbordovanie značky Radical veľ. L. Pri rýchlom a serióznom jednaní možnosť dohody na cene. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo telefonicky.
Prešov
15 €
Chrániče na kolená Radical veľ. M

Chrániče na kolená Radical veľ. M

Predám 2krát použité chrániče na kolená určené na lyžovanie/snowbordovanie značky Radical veľ. M. Pri rýchlom a serióznom jednaní možnosť dohody na cene. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo telefonicky.
Prešov
15 €
Prilba Arcore

Prilba Arcore

Predám 2krát použitú prilbu určenú na lyžovanie/snowbordovanie značky Arcore veľkosti S/M 54-56 cm. Pri rýchlom a serióznom jednaní možnosť dohody na cene. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo telefonicky.
Prešov
40 €
Prilba Salomon

Prilba Salomon

Predám 2krát použitú prilbu určenú na lyžovanie/snowbordovanie značky Salomon veľkosti M/L 57-59 cm. Pri rýchlom a serióznom jednaní možnosť dohody na cene. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo telefonicky.
Prešov
50 €