Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Anonymný inzerent

Neregistrovaný

Nehodnotený

Telefón:
… Zobraziť

Anonymný inzerent - inzeráty

Inzeráty (5) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 5 z celkom 5
Vyvýšené Záhony

Vyvýšené Záhony

V ponuke máme vyvýšené záhony vhodné napr ako kvetináč, na pestovanie zeleniny, rôznych stromčekov a podobne. Pekný vzhľad v imitácií dreva a odtieni pieskovca, kvetináč netreba nijak ošetrovať vydrží takto roky. Bližšie info mail alebo tel.
Košice
dohodou
Betónové ploty výpredaj obojstranného plota 5000ks

Betónové ploty výpredaj obojstranného plota 5...

Dobrý deň, ponúkame na predaj obojstranný betónový plot vo výpredaji....vzor 24/24 b obojstranný štiepaný kameň Skladom veľké množstvo, nie je to dovoz ale SK výrobok !!! Obojstranná platňa 18,30 € s dph Stĺp 200cm priebežný 19,30 € sdph Stĺp 150cm priebežný 17,30 € s dph Záruka 24 mesiacov Doda...
Banská Bystrica
dohodou
Betónový záhon

Betónový záhon

Ponúkame na predaj vyvýšené betónové záhony. Rôzne kombinácie, rýchla montáž, dodanie komplet s príslušenstvom. Možnosť dopravy po celom Slovensku. Cena jednej dosky je 13,9 eur s dph, rozmer dosky je 1m x 0,25m (dĺžka x výška). V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.
Banská Bystrica
dohodou
Betónové ploty obojstranné

Betónové ploty obojstranné

Ponúkame na predaj certifikované obojstranné betónové ploty za bezkonkurenčnú cenu . Cena platne 18,3 eur s dph, stĺpik 200 cm 19,3 eur s dph. Platí do vypredania skladových zásob. Možnosť dopravy a montáže. pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Prešov
18,30 €
Betónové ploty

Betónové ploty

Ponúkame na predaj jednostranné a obojstranné betónové ploty od certifikovaného slovenského výrobcu. Farebné prevedenie pieskovec, antracit, doprava montáž a vykládka hydraulickou rukou . Pre bezplatné zameranie a poradenstvo nás neváhajte kontaktovať. POZOR AKCIA: OBOJSTRANNÁ PLATŇA V IMITÁCII KA...
Prešov
dohodou