Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Centrum riešenia problémov

Pre kupujúcich

V ľavom filtri kliknite na typ inzerenta: Občan. Zobrazia sa vám tak iba inzeráty, ktoré sú od súkromných osôb a neboli pridané pod firemným kontom. Prípadne vyberte iba stav: Používané.
Na spodku v pätičke každého emailu je odkaz na jeho zrušenie. Stačí, ak na tento odkaz kliknete a budete vyradený z jeho zasielania. Ak ste registrovaný, v Bazar konte nájdete nastavenie jednotlivých emailov. Tak si môžete zvoliť, ktoré emaily chcete dostávať a ktoré nie.
Zadajte danú veľkosť alebo priamo do vyhľadávania. Napr. “tenisky 39” alebo “modré tričko S”.
Najskôr sa prihláste a následne po kliknutí na meno predajcu v detaile inzerátu mu môžete udeliť hodnotenie. Hodnotenie udeľujte iba v prípade, ak ste skutočne od daného predajcu nakúpili. Neoprávnené hodnotenia a vyjadrovania názorov na tovar bez nákupu, môžu byť vymazané.
Zadajte vyhľadávané slovo do vyhľadávania. Pre presnejšie vyhľadávanie zvoľte príslušnú kategóriu. Ak sa vám nepodarilo daný tovar dohľadať, je možné, že aktuálne nikto tento tovar neponúka. V tom prípade vám odporúčame vytvoriť si vyhľadávacieho agenta. Ihneď ako pribudne tovar na našu stránku, budeme vás informovať automaticky emailom.
Inzerenta nám okamžite nahláste. Budeme sa ho snažiť kontaktovať a požiadame o vyjadrenie k celej situácii. Ak by inzerent nereagoval, zablokujeme danému predajcovi celú inzerciu a jeho inzeráty zmažeme. Kontaktné údaje ako číslo, email a IP adresu vám bohužiaľ z dôvodu ochrany osobných údajov poskytnúť nemôžeme. Odporúčame vám obrátiť sa na Políciu SR, s ktorou pri poskytnutí dostupných údajov o predajcovi ochotne spolupracujeme.
Inzerenta nám okamžite nahláste a my po overení problému a potvrdení, že ide o podvnodníka, zablokujeme danému inzerentovi inzerciu a jeho inzeráty zmažeme. Pre kontaktovanie predajcu tak využite kontaktný formulár.
Stačí ak v detaile inzerátu kliknete na nahlásiť, kde uvediete dôvod nahlásenia. Náš administrátor každé nahlásenie preverí a vyvodí následne dôsledky, ak je nahlásenie opodstatnené.
Predajca musí mať vždy zverejnený aspoň jeden kontakt, telefón alebo email. Ak nie je uvedené pod inzerátom telefónne číslo, pod inzerátom je uvedený kontaktný formulár. Ten je potrebné vyplniť, uviesť váš email a predajcovi príde email s vašou správou a vašim kontaktom. Keď naň odpovie, môžete spolu komunikovať už len cez emaily.
Ak predajca nezverejnil svoje číslo, môžete ho kontaktovať iba emailom. Neželá si byť kontaktovaný telefonic
1 2
Strana 1 z 2