Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Peter

Registrovaný: 10. 10. 2012

Nehodnotený

Lokalita: Trenčín

Peter - inzeráty

Inzeráty (344) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 30 z celkom 344
Tajné spoločnosti - Jean Francois Signier

Tajné spoločnosti - Jean Francois Signier

Kniha bola iba príležitostne listovaná. Veľký formát, pevná väzba, farebné fotky, kriedový papier. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku Slovenskou poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
25 €
Staré štamperlíky

Staré štamperlíky

Sú o niečo väčšie ako bežné. Výška 55 mm, priemer 43 mm. Osemuholníkový tvar, kolmé steny, v skle sú vzduchové bublinky. Cenu ponúknite. Posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
ponúknite
Horniny a minerály - Chris Pellant

Horniny a minerály - Chris Pellant

Podnázov: Obrazový sprievodca po viac ako 500 horninách a mineráloch z celého sveta Predám vydanie z roku 2000. Kniha je ako nová. Odnímateľný prebal, pevné dosky, farebné fotografie a ilustrácie, kriedový papier. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu...
Trenčín
17 €
Smysluplné vztahy - Michal a Michaela Bartošovi

Smysluplné vztahy - Michal a Michaela Bar...

Predám rozšírené vydanie z roku 2020. Jedna strana mala ohnutý roh, inak je ako nová. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
19,50 €
Gordana - Marija Jurič Zagorka

Gordana - Marija Jurič Zagorka

Aj samostatne predám tieto časti. Gordana I/I. Na dvore kráľa Matyáša - 4 € - pevné dosky, odnímateľný prebal, na prednej doske a oriezke sú škvrny od čaju, textová časť je ako nová Gordana I/II. Na dvore kráľa Matyáša - 4 € - pevné dosky, odnímateľný prebal, na doskách sú fľ...
Trenčín
4 €
Stromy - Allen J. Coombes

Stromy - Allen J. Coombes

Podnázov: Obrazový sprievodca po viac ako 500 druhoch stromov z celého sveta Predám nevyužitú knihu z mojej knižnice. Je v 100 % stave. Pevné dosky, odnímateľný prebal, farebné fotografie a ilustrácie, tlač na kriedovom papieri. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte...
Trenčín
15 €
Okrasné dreviny - Karlheinz Jacobi

Okrasné dreviny - Karlheinz Jacobi

Pevné dosky, farebné fotografie a ilustrácie. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
9,50 €
Okamžité sebavedomie - Paul McKenna

Okamžité sebavedomie - Paul McKenna

Podnadpis: Odvaha pustiť sa do všetkého, po čom túžite Kniha je bez CD, na pár stranách je použitá zvýrazňovačka. Celkovo je kniha v dobrom stave. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predaja pod týmto inzerátom.
Trenčín
12 €
Emoční inteligence - Daniel Goleman

Emoční inteligence - Daniel Goleman

Predám vydanie z roku 2020. Chrbát je v hornej tretine mierne pomačkaný, rohy dosiek sú oškreté, textová časť je ako nová. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
11 €
Otrasy. Ako národy riešia svoje krízy - J. Diamond

Otrasy. Ako národy riešia svoje krízy - J...

Kniha má poškodenú hornú hranu prednej dosky, textová časť je ako nová. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
13,50 €
Muž, ktorý vynašiel 20. storočie. Nikola Tesla ...

Muž, ktorý vynašiel 20. storočie. Nikola Tesl...

... zabudnutý génius elektriny Autor: Robert Lomas Pevné dosky, odnímateľný prebal, čiernobiele fotky a nákresy, stav 100 %. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
9,50 €
Natural Wing Chun Kung Fu - Svetozár Prochotský

Natural Wing Chun Kung Fu - Svetozár Proc...

Väčší formát, pevné dosky, odnímateľný prebal. Obsahuje čiernobiele fotky a ilustrácie. Je nečítaná, ako nová. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
15 €
Tajomné miesta Slovenska - Miloš Jesenský

Tajomné miesta Slovenska - Miloš Jesenský

Predám knihu v 100 % stave. Väčší formát, pevné dosky, čiernobiele dobové rytiny. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
12,50 €
Láska v biblii - Marco Schwartz

Láska v biblii - Marco Schwartz

Kniha je viackrát čítaná, na oriezke sú fľaky, inak je v poriadku. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
8,50 €
Učíme sa po nemecky, 2. diel - Margita Holdošová

Učíme sa po nemecky, 2. diel - Margita Ho...

Predám starú, krásne ilustrovanú učebnicu pre základné školy, rok vydania 1969. Bola minimálne používaná (nie v škole), je takmer ako nová. Na niektorých stranách je vpisované mäkkou ceruzkou, má oškretý dolný roh na prednej doske. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čít...
Trenčín
9,50 €
Ryzce v lese, v kuchyni a s léčivými účinky

Ryzce v lese, v kuchyni a s léčivými účinky

Autori: R. Socha, J. Hák, J. Kovač, A. Vít Predám máličko používanú knihu. Má oškretý spodný roh, inak je ako nová. Pevné dosky, farebné fotky, tlač na kriedovom papieri. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
13,80 €
Ako opatrovať chorých. Praktická príručka ...

Ako opatrovať chorých. Praktická príručka ...

... starostlivosti o chorých a imobilných ľudí v domácom prostredí Predám vydanie z roku 2009. Brožovaná väzba, farebné fotky, tlač na kriedovom papieri, stav 100 %. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
16,50 €
Umenie okamihu - Milan Sládek

Umenie okamihu - Milan Sládek

Kniha je v 100 % stave, ako nová. Veľký formát, pevné dosky potiahnuté plátnom, odnímateľný prebal, farebné a čiernobiele fotky. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
9,20 €
Rybolov. Výstroj, techniky, ryby v sladkých ...

Rybolov. Výstroj, techniky, ryby v sladkých ....

... a morských vodách - Alfredo Caligiani Kniha bola krátko používaná. Je v peknom stave, čistá, nepopísaná. Väčší formát, pevné dosky, farebné fotky a ilustrácie, tlač na kriedovom papieri. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzeráto...
Trenčín
10,50 €
Atlas světových dějin - Geoffrey Parker

Atlas světových dějin - Geoffrey Parker

Rozmery 21,5 x 15 cm, pevné dosky, celofarebný, tlač na kriedovom papieri. Stav 100 %. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
9,50 €
Osobnosť a poznávanie - Imrich Ruisel

Osobnosť a poznávanie - Imrich Ruisel

Väčší formát, pevné dosky, stav 100 %. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
14 €
Ako liečiť sám seba. Reflexológia rúk

Ako liečiť sám seba. Reflexológia rúk

Autori: Michael a Louise Keetovci Veľký formát, brožovaná väzba, farebné fotky a ilustrácie, tlač na kriedovom papieri. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
10,50 €
Špivanky Servickej Hanky - Anna Servická

Špivanky Servickej Hanky - Anna Servická

Kniha je v stave novej. Pevné dosky, tlač na kriedovom papieri. Obsahuje notové záznamy a farebné fotky. Na predsádke je venovanie s podpisom autorky. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
9,50 €
Jak se loví kapr

Jak se loví kapr

Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
13,50 €
Výchova šteňaťa v siedmich lekciách - Gwen Bailey

Výchova šteňaťa v siedmich lekciách - Gwe...

Kniha je bez poškodenia, v stave novej. Veľký formát, pevné dosky, farebné fotky, tlač na kriedovom papieri. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predaja pod týmto inzerátom.
Trenčín
11,50 €
1000 dokonalých póz - Eliot Siegel

1000 dokonalých póz - Eliot Siegel

Predám celofarebnú príručku pre fotografov. Veľký formát, pevné dosky. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
25,50 €
Radošinské naivné divadlo - Stanislav Štepka

Radošinské naivné divadlo - Stanislav Šte...

Vydal Tatran, Bratislava 1983. Veľký formát, pevné dosky, farebné a čiernobiele ilustrácie. Bez prebalu, zachovalá. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
5 €
Vydarený život III - Anton Fabian

Vydarený život III - Anton Fabian

Predám nečítanú knihu s podnázvom "Zamyslenia inšpirované evanjeliom." Ide o zbierku homílií (kázní). Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
12 €
Francúzsko - slovenský frazeologický slovník G - Z

Francúzsko - slovenský frazeologický slov...

Autori: Viera Gründlerová, Jozef Škultéty, Ján Taraba Pevné dosky, odnímateľný prebal. Máličko používaný, takmer ako nový, pár strán má ohnuté rohy. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
9,50 €
Homeopatické liečenie psov - Barbara Rakowová

Homeopatické liečenie psov - Barbara Rako...

Predám používanú knihu. Brožovaná väzba, farebné fotky, čiernobiele ilustrácie. Niektoré strany sú uvoľnené, žiadna nechýba. Cena je bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Čítajte podmienky predajcu pod týmto inzerátom.
Trenčín
5 €