Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Vizitka inzerenta

Katarína

Neregistrovaný

Nehodnotený

Telefón:
… Zobraziť

Katarína - inzeráty

Inzeráty (53) Hodnotenia (0 %) Pridať hodnotenie
1 - 30 z celkom 53
Predám bižutériu

Predám bižutériu

Predám rôznu bižutériu a 20 párov náušníc. Bižutéria (1.-3.foto) málo nosená, niektoré veci neboli nosené vôbec. Cena za bižutériu (1.-3.foto) 15€. 20 párov náušníc (4.foto), nenosené, nevhodný darček. Cena za náušnice (4.foto) 8€ + možná dohoda. Náušnice...
Nitra
15 €
Predám dámske hodinky

Predám dámske hodinky

Predám dámske hodinky. Nenosené. Cena za biele 8€, za čierne 7€, za čierne s kvetinkou 7€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
7 €
Predám novú zateplenú pracovnú kombinézu

Predám novú zateplenú pracovnú kombinézu

Predám novú zateplenú pracovnú kombinézu. Ani raz oblečená, veľkosť XL. Cena 35€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
35 €
Predám novú pánsku bundu s visačkou

Predám novú pánsku bundu s visačkou

Predám novú pánsku bundu s visačkou. Ani raz oblečená, nevhodný darček. Veľkosť XL. Cena 20€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
20 €
Predám bundy

Predám bundy

Predám koženú pánsku bundu značky K Cero (sako), zachovalá. Veľkosť 54. Cena 45€. Pánske sako, značka Reserved, veľkosť L, nenosené, cena 30€. Pánske tričko Adidas, veľkosť L, cena 7€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Po...
Nitra
45 €
Predám pánsku košeľu Lee Cooper a pánsky sveter

Predám pánsku košeľu Lee Cooper a pánsky svet...

Predám pánsku košeľu Lee Cooper a pánsky sveter. Košeľa veľkosť L, nová ani raz neoblečená, značka Lee Cooper. Cena 10€ + možná dohoda. Sveter tiež nový, veľkosť L, značka Bonprix. Cena 10€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite ...
Nitra
10 €
Predám kašmírovú šatku

Predám kašmírovú šatku

Predám kašmírovú šatku. Nová, nenosená. Cena 10€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
10 €
Predám oblečenie

Predám oblečenie

Predám tričká, blúzky a svetre. Za väčšinu symbolické ceny, výhodnejšia cena pri odbere väčšieho množstva vecí. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
dohodou
Predám nohavice/legíny Calzedonia

Predám nohavice/legíny Calzedonia

Predám nohavice/legíny Calzedonia, cena 15€, nové, pôvodná cena 30€, kúpené v Nemecku. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku.
Nitra
15 €
Predám pravý slovenský kožuch

Predám pravý slovenský kožuch

Predám pravý slovenský kožuch. Oblečený párkrát, je ako nový. Cena 60€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB.
Nitra
60 €
Predám dámsky luxusný kabát

Predám dámsky luxusný kabát

Predám dámsky luxusný kabát. Oblečený bol dvakrát, ako nový, bez poškodení. Veľkosť 36. Pôvodná cena 160€, predávam ho za 100€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB.
Nitra
100 €
Predám nohavice

Predám nohavice

Predám nohavice za symbolické ceny. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku.
Nitra
dohodou
* Predám kabáty *

* Predám kabáty *

Predám kabáty. Čierny dlhý kvalitný kabát z Nemecka, cena 15€. Krémová huňatá bundička značka Pimkie, oblečená dvakrát, cena 30€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
15 €
Predám kabáty

Predám kabáty

Predám hnedý kabát, vo veľmi dobrom stave, cena 20€ + možná dohoda. Hnedá zimná bunda, veľkosť M, zachovalá. Cena 10€ + možná dohoda. Koženková bunda, zachovalá. Cena 15€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierk...
Nitra
15 €
Predám dámske topánky

Predám dámske topánky

Predám lodičky, obuté párkrát, vo výbornom stave, veľkosť 38. Pôvodná cena 40€, predávam ich za 15€ + možná dohoda. Hnedé lodičky veľkosť 39, zachovalé, cena 10€ + možná dohoda. Letná obuv na podpätku, značka Lasocki, pravá koža, veľkosť 38, obuté boli asi trikrát, cena 30€. Možný osobný odb...
Nitra
30 €
Predám topánky

Predám topánky

Predám topánky za symbolické ceny. Veľkosti od 37 do 39. Niektoré sú dokonca nové. Ceny dohodou, pri odbere väčšieho množstva výhodnejšia cena. Len osobný odber v Zbehoch pri Nitre, poštou topánky neposielam. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
dohodou
Predám kabáty

Predám kabáty

Predám kožený kabát, zachovalý, veľkosť M. Je to pravá koža. Cena 15€+ možná dohoda. Kabát na štýl Desigual, zachovalý. Veľkosť 38. Cena 15€+ možná dohoda. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku....
Nitra
15 €
Predám dekorácie za symbolické ceny

Predám dekorácie za symbolické ceny

Predám dekorácie za symbolické ceny. Ceny dohodou. Len osobný odber v Zbehoch pri Nitre, poštou tieto veci neposielam. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
dohodou
Predám čajovú súpravu

Predám čajovú súpravu

Predám čajovú súpravu. Nie je kompletná, kanvica, cukornička, tri šálky a 4 podšálky. Cena 10€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
10 €
Predám masku na stenu

Predám masku na stenu

Predám masku na stenu, pravdepodobne zo sádry, cena 13€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
13 €
Predám sklenené mozaikové misky a dreveného Budhu

Predám sklenené mozaikové misky a dreveného B...

Predám 3 sklenené mozaikové misky a dreveného Budhu. Miska na 2. fotke - 10€, miska na 3. fotke 10€, miska na 4. fotke 8€. 5. a 6. fotka - drevený Budha, cena 10€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalši...
Nitra
10 €
Predám dve šperkovnice

Predám dve šperkovnice

Predám dve šperkovnice, cena za obe 8€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
8 €
Predám dekoratívne taniere

Predám dekoratívne taniere

Predám ozdobné taniere. Sú vyrobené z hrubého skla a kupované v Nemecku. Cena za modrý (1.foto) 8€, cena za dva bronzové spolu (2. foto) 15€ + možná dohoda. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
15 €
Predám domáce potreby za symbolické ceny

Predám domáce potreby za symbolické ceny

Predám domáce potreby za symbolické ceny. Mlynček 15€, cena za sadu hrncov 30€. Len osobný odber v Zbehoch pri Nitre, v Nitre alebo v Považskej Bystrici, poštou tieto veci neposielam. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
dohodou
Predám starý nábytok

Predám starý nábytok

Predám starý nábytok. Veľké hnedé skrine sú tri. Uprednostňujem odber všetkých vecí. Cena dohodou. Nábytok sa nachádza v Starej Haliči pri Lučenci. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
dohodou
Predám stolík, podstava kmeň čerešne, bezpečn.sklo

Predám stolík, podstava kmeň čerešne, bezpečn...

Predám krásny nový stolík. Podstava kmeň čerešne, bez povrchovej úpravy. Vrch kvalitné bezpečnostné sklo, ktoré stálo 100€, rozmery skla 80 x 66 cm. Cena za stolík 250€. Možný osobný odber v Zbehoch pri Nitre. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
250 €
Predám sadu rysovacích pier Faber Castell

Predám sadu rysovacích pier Faber Castell

Predám sadu rysovacích pier a ďalších pomôcok Faber Castell. Rysovacie perá - 0,35 mm, 0,5 mm, 0,7 mm. Cena za celú sadu 25€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
25 €
Predám časopisy Emma, Eva, Nový Čas pre ženy...

Predám časopisy Emma, Eva, Nový Čas pre ženy....

Predám časopisy Emma - 7 kusov, Eva - 2 kusy, Madam Eva - 2 kusy, Nový Čas pre ženy - 5 kusov, Báječná Žena - 3 kusy, Lenna - 1 kus, Všetko pre ženu - 1 kus, všetky časopisy sú z roku 2017 a 2018. Len osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB....
Nitra
5 €
Predám VHS kazety, originály

Predám VHS kazety, originály

Predám VHS kazety, zachovalé, všetky sú originály. Cena za všetky 40€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
40 €
  • Strana 1 z 2
  • 1
  • 2